23.02 Pazar Antalya Tur

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Kaan Karabal tarafından paylaşıldı.

1. Kaan Karabal

Kaan Karabal Yeni Üye

Seviye:
  2. mustafatepe

mustafatepe Üye

Seviye:
    pazar günü birçok bisiklet grubu phaselis'e tur yapacak, bu turu sonraki günlere erteleyip, phasesil turuna katılabilirsiniz. oldukça kalabalık olacağa benziyor.

edit: bahsettiğim tur phaselis'e yapılması planlanan oteli protesto etmek amacıyla düzenleniyor. forumda kanuyla ilgili başlık açılmıştı.

Kaan Karabal

Kaan Karabal Yeni Üye

Seviye:
    onu bende gördüm çokta katılmak isterim ama 100km'ye yakın bir mesafe var orda sanırım ve bende şu anda onu kaldıracak kondüsyon yok :S Yarı yolda yığılıp kalmaktan korkuyorum :)

4. mustafatepe

mustafatepe Üye

Seviye:
    genellikle düz yol olacağından sizin düşündüğünüz rotadan daha az yorar diye düşünüyorum. benimde kondisyonum yeterli değil ama deneyeceğim :)

İlginizi Çekebilir

Fabian-Cancellara-aero-position-2.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
quads-996.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
2.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...