22Temmuz PazarSabah Kabataş-Sarıyer

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Mustafa İçdağ tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa İçdağ

Mustafa İçdağ Bisikletkolik

Seviye:
    Slm. Ben mustafa
    22 temmuz pazar sabahı ( 7 am. gibi) Kabataş Sarıyer arası bana yol bisikletinde eşlik edecek varmı?
    Yollar boş, zevkli bir ride olabilir.

2. Atila Filmer

Atila Filmer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    selamlar sabah caddebostan yol bisikleti grubuyla,caddebostan sabiha gokcen yapıp donuyorum. istersen sende gelebilirsin. yol bisikletlerinden oluşuyor. 07:30 gibi beşiktaştan üsküdara gececeğim. 08:30 caddebostandan hareket. 11:15 vapuruna veya 11:45 vapuruna binip geri donüyorum. buarada amerikadan yeni mi geldin ;)

Mustafa İçdağ

Mustafa İçdağ Bisikletkolik

Seviye:
    Slm. Atila. Doğru Amerikadan yeni döndüm. Bu bahsettiğin gurupla daha önce yola çıktım( w/ mavi GİOS), oradamı tanıştık?
    Sabiha gökçen bana biraz uzak gelebilir, ben hala sarıyere gitmeye niyetliyim.
    Gidiş dönüş ve cihangir yokuşları beni ancak kesiyor.
    Fakat fikrimide son anda değiştirirsem seni beşiktaş-kadıköy iskelesindemi bulabilirim?.
    Not: niye üsküdar, kadıköy değil?

Teklif için teşekkürler.
    Mustafa

4. Atila Filmer

Atila Filmer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    pazar sabahları 07:45de ilk vapur beşiktastan. iskeleye yanaşması 08:10. haldır haldir tempoyla gitmiyorum. besiktastan 07:30'da motorla uskudara gecip yawas yawas ısınmak için caddebostana kadar gidiyorum. 07:30 civarı kalkan motorla gececeğim, siyah cannondale CAAD5 var oradan tanırsın. gelirsen görüşmek üzere.

İlginizi Çekebilir

mjj.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
6.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
upload_2017-2-1_9-8-24.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...