" 22 Mart " Pazar....B.Ada Ekşııın (:

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Sabah 07:00 ayaktayııım:) 08:00 e kadar hazırlanıp 08:30 gibi yola çıkmak niyetindeyim.;) Ayneeeen öyle oldu,ama bu sefer değişik güzergahtan gidip dostlarımdan önce ulaşarak duruma hakim olmak düşüncesi ile minibüs yolundan pedal bastım.Sabah yollar tenha,09:00 olmadan Bostancı'dayım.:cheer: Sevgili İlhan abim,robocop az sonra göründüler,hemen PedalSesi yeleklerini dağıtttım,pek 1 güzelll olmuşşş.:D Yani üstümüzde daha 1 hoşşşş duruooo:winkenlux Neyse,arkadan süprizzzzzzz aramıza uzun zamandır katılamayan,aldığı yeni bisikleti ile sevgili Özlen gelldiiiiiii...güle güle kullan Özlencim;) Hemen arkasından sevgili Sibel'de gelmezzzzmi,tabiii çoook 1 sewindiriik olduuuk:D Yelekleri onlara da dağıttım.Yakışıklı fotolar çekerek 09:30 vapuru ile B.Ada ya doğru yola çıktık Vapur yolculuğu çok keyifli olduğu için,sohbet,muhabbet neşe içinde Ada ya ulaştık.İlk gelen biz olduğumuz için Kabataş dan gelen pedalsever dostlarımızı beklemeye koyulduk.O sırada B.Ada da oturan Şendoğan,eşhi ve sevimli oğlu İrden geldiler.Bu güler yüzlü,misafirperver aile ile sohbet etmek çok keyifliii:60: Fakat işleri olduğu için daha sonra bizlere katılacaklarını söylerek aramızdan ayrıldılar."Kabataş Vapuru" sevgili Fatih aramıza katıldı.Bizde 1 büyük,1 küçük tur yaparak,sonrasında lüpppletttmeye karar verdik.:p lüppletttmece:D:D sonrası 1 küçük tur daha yaptık ve 15:00 vapuru ile Adadan ayrılarak,yağmurlu ve keyif dolu Gezimizi noktaladık.Gezimize katılan,paylaşımda bulunan,güler yüzünü,tatlı dilini eksik etmeyerek Grup Disiplini içinde pedal basan Tüm arkadaş ve dostlarıma teşekkür ederim;) Birlikte Nice Renkli ve Keyif dolu Gezilere İnşallah......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

İşteee.....Gezimize ilişkin Renkli karelerrr;)

(link) (link) (link) (link) (link) (link) (link) (link) (link) (link) (link) (link) (link)

Scudo

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
Büyükadada tur atma gazına gelmişken konunuzu görmem iyi oldu. Pedal Sesi yelekleri çok güzel duruyor gerçekten.Turrunuz keyifli geçmişe benziyor..
Gezilerinizin devamını beklerim.
Can

• Beğen
Tepkiler: sports-man

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
Ooooooooooo....!
Alev alev yeleklerle fotolar yakıyor... :p

Sevgili Mert teşekkürler....

• Beğen
Tepkiler: sports-man

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
olay işte budur ;)

trafikte fark edilmek ve oldukça güzel bir görüm segilemek adına yelekeler tek kelime ile harika.

mert benim yelegimi sakın başkasına verme :D

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@Nedret Günaydın

yaniiiiiiii:)

OK sağol dostuum;)

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "