" 22 Haziran " Yalova...Termal Sudüşen Şelalesi Ekşııın (:

Taner Yavuz

Forum Bağımlısı
Tepki
788
Herkese selam ,

Başta geziyi düzenleyen Mert Kaptan ve tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Ben eve sağ salim geldim.Umarım herkes evine rahat rahat dönmüş olur.
Şelale gerçekten inanılmaz güzeldi.Fotoğraf çeken arkadaşlardan en kısa zamanda fotoları bekliyoruz.

Kaza yapan Fatih ve Buğra arkadaşlarımıza geçmiş olsun diyorum.Gene kask ve eldiven sayesinde çok daha kötü sonuçlanabilecek 2 tane kötü kazayı çok daha hafif şekilde arkadaşlarımızın başına gelenler kask takmamak konusunda ısrar eden diğer arkadaşlarımıza örnek olur.Fatih şelaleyi geri dönmek zorunda kaldı..

Bu arada Yalova Bisiklet sevenler derneğinede destek ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Bir daha ki turumuzun daha keyifli geçmesi dileklerimle.

(Ersen ve Ferdi arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ederim.)

Scudo

salihhh

Üye
Tepki
76
slllmmm arkadaslar gezıye katılan tum arkadaslarıma tesekkur edıyorum oncelıkle ve tabıkı MERT KAPTANA yıne ınanılmaz keyıflı ve doga dolu bır gezı gecırdıkk ınanılmaz keyıf aldımmm selale harıkaydı,arkadaslar gerı donuş yolunda ufak bır yusuflama anı:D yaşasakta kendımızı pendık ferıbotuna atınca rahatladık sonra ordan pedalladık hep beraber :) umarım herkez rahat varmıştır evıne guzel gezılerde buluşmak dılegıyle.......

mcgrey

Aktif Üye
Tepki
97
Arkadaşlar şelaleyi görmeyi çok istiyordum kaçırdım ahh o viraj yok mu :045: ne virajdı be ben böyle düştüğümü hatırlamıyorum :D Mert kaptanın her gezide üstüne basa basa söylediği gibi ciddi bir kaza sonucu yaşamamak için kesinlikle kask ve eldiven takmalıyız Düştüğümde bisikletimi üstümden alan ismini hatırlamadığım bianchi bisikletli arkadaşa ve ilk yardım müdahelesi yapan tüm arkadaşlara ve sonrasında ağrıyan omzuma düşen Özlem`e :freak_ani , geri dönmem için beni ikna etmeyi başaran ve yolda eşlik eden Niko ve Birol arkadaşlarıma teşekkür ederim. Haftaya kadar omzumun ağrısı geçer umarım arkadaşlar haftaya görüşmek üzere kendinize iyi bakın

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
sevgili dostlarım
yine harika bir tur olayını daha neşe ile güle oynaya kahkahalarla bitirmenin mutluluğu ile daha nice turlarda beraber pedallamayı umarak bol sporlu günler diliyorum.
not:mert kaptan tur için çizilen pedal çevirme sürelerini biraz daha uzun tutarsak daha ayrı bir tat alacağız.bu seferki mesafe çok kısaydı.

Ferdi ONAT

Forum Bağımlısı
Tepki
504
Al benden de o kadar abi.. hala dünkü mod'dan kurtulmuş değilim.. ayaklarım hala pedala basıyor sanki...

bu arada resimleride sabırsıklıkla bekliyorum....

hadi hayırlısı.....

• Beğen
Tepkiler: Taner Yavuz

McMILLERR

Aktif Üye
Tepki
238
Bisiklet
Trek
İlk kez gitmek isteyipte, ani çıkan işler yüzünden gidemediğim bir organizazyon oldu..:( Çok güzel eğlenmişsiniz arkadaşlar valla ne mutlu size..
Resimleri sabırsızlıkla bekliyoruz..Kaza geçiren 2 arkadaşımızada büyük geçmiş olsun. Mert kaptanın ısrarla üzerinde durduğu kask, eldiven zorunluluğu bu organizazyonların en önemli unsuru gerçekten de..

masculine

Aktif Üye
Tepki
103
@mcgrey

geçmiş olsun fatih...ciddi bir şey yoktur umarım...

kaçırdığımız anların fotoları yok mu arkadaşlar?....gelmeyi çok isterdim.redbull yarışına katıldım.şu farkı gördüm.yarış dolayısıyla rakip muhabbeti(iletişim ve muhabbet cok az) oldugu için gezi turlarında aldığım zevki elbette almadım.Kişisel egonun tatmininin zirveye ulaştığı bir alan.bunun eksikliğini hissetsem de bu da ayrı bir tecrübe oldu.jantı hafiften dagıttım.bu arada benim gibi gezide de kaza yapan arkadaşlara da geçmiş olsun....

• Beğen
Tepkiler: sports-man

keremkeke

Forum Bağımlısı
Tepki
422
resimleri görsem yorum yapıcam ama resimler yok :)
kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun

ers

Daimi Üye
Tepki
287
Züperrrr bir geziydi. Tatlı ekşi.
Mert kaptana teşekkürler.
Kaza geçiren arkadaşlara geçmiş olsun.
Foto çekipte şuan yan gelip yatan arkadaşlarada selam.
"nerde fotolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar nerdeeee" :eek:
Gelemeyen arkadaşlarada neler kaçırdınız neler diyorum.

mcgrey

Aktif Üye
Tepki
97
@masculine

Geçmiş olsun dileklerini ileten tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim
Tunay, viraj tersmiş :D virajı alamadım bisikletle dışarı doğru uçtum vücudumun sol tarafı hafif çizildi o kadar önemli değil de sol omuz ve dirseğimde ufak bir hareket zorluğu yaşıyorum :unsure: umarım birkaç gün içinde geçer İlk düşüşümü de yaşamış oldum düşüş anı aklıma geldikçe hala gülüyorum :D

Taner Yavuz

Forum Bağımlısı
Tepki
788
@ers

Bende tura gelipta şelaleye girmeyen arkadaşlara diyorum,neler kaçırdınız neler.Hele şelalenin altında durup buz gibi suyun vücuda mermi gibi çarpması tarif edilemezdi.Şelaleye rahat rahat ,plaj konforunda girmek için o kadar yükü taşıdığıma değmiş diyorum şimdi:D

Bu arada evet ya fotolaR nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!:eek:

VOLKANRR

Forum Demirbaşı
Tepki
218
yıllar sonra ilk bisiklete binişim ve bu kadar uzun ve yokuşlu yola bacaklarım yalovaya son 5km kala iflas etsede yeni arakadaşlarla tanışmış olmak ve ortamın sıcaklığı süperdi hepinize teşekkürler hafta ici gezilerde görüşmek dileğiyle
evt fotolar nerdeeeeee :)

arkizmonba

Üye
Tepki
26
@mcgrey

abi düşüşünüde ben birebir gördüm . senden sonra yokuşları yavaş yavaş indim zaten. iyi kurtardın bence. ben omzunu kırdın zannettim. çok geçmiş olsun.