22 Haziran Geleneksel Avrupa Yakası Turumuz.......

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
Dostlukların pekiştiği bilgilerin paylaşıldığı yeni bir etkinlikte buluşmak dileğiyle Avrupa yakası pedalşörler grubu..

Rotamız:Hipodrom önünden geçerek Bakırköy sahil yolundan,Yeşilköy sahile ulaşıp Florya dinlenme tesisleri.....

Buluşma ve toplanma yeri:Merter Burger King (Tekzen Market yanı-Zeytinburnu Metro istasyonu)

Saat :20:00

Hareket saati :20:30

Tarih : 22.06.2007 Cuma

Hava durumuna gelince parçalı bulutlu 19* civarında olacak

Gece sürüşü olacağı için tüm katılımcı arkadaşların kafa lambası,far,ışıldak,arka stop’larla birlikte ayrıca kask ve eldivenle sürüş keyfini daha güvenli hale getirmeleri için önlem almaları rica olunur.

(link)

irtibat tlf: 0535 761 40 07

Scudo

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@hızlı

dostum slm,gelemicem çünkü geçen hafta kımse gelmedı ve haber veren de olmadı,o yüzden tek başıma orda bekelmeyi gözüm kesmiyor:) bulusursanızda iiii eğlenceler hepinize,bol pedalllar

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
@grikartal

dostum sena ulaşmamız için ilk önce cep tlf.açık olması gerek:D ..
bu akşam beklerissss beyawww

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Niko bu akşam yine yokum işlerim yoğunlu dolayısı ile,

şu günü başka bir güne çekelim derim,cuma günü malum tahsilet,çek senet,banka derken paraları sayamıyoruz gecikiyoruz:):D işin esprisi tabi.Günü kararlaştıralım gerisi kolay..;)

Şimdiden iyi turlar diliyorum,selamlar.

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
hayırlı işler bol kazançlar dilerisss dostummmmm

elbette olur görüşelimmm

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
harika bir cuma akşamı gezisine daha imza attık.yalnız başlayan ama yolda katılan tüm pedal sever dostlara teşekkürlerrrr.

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@hızlı

dostum iide o akşam zaten cebım açıktı ünal da msj çekmiştim,saat 20 ye kadar cebım açıktı,iiide geleyenler son yarım saat te mi pilanları değişti,ve senın bana ulaşabıleceğin başka numarada vardı sende,yanı kımse ne aradı nede geldi bulu8şma yerıne,neyse gezınızıın iii geçtiğine sevındım öptüm byyy

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@hızlı

ben 9:30 a kadar arkadaşlarımla yeşilköy sahilindeydim ama gecmediniz .geçseydiniz katılırdım size :)