22 Haziran 2005 Çarşamba gecesi

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
Güzel bir çarşamba akşamı ve 28-30 kisi yine bir arada.

Scudo
Tepki
2
varya acaip kıskandım gene gelemedim ya... hem para problemi var hem de avcılardayım bi gelsem hayatta geri dönemem... :) ama en kısa zamanda katılıcam...

hhtatar

Daimi Üye
Tepki
102
İlk ben teşekkür ediim size.
Elinise sağlık. Resimler yine çok güsel çıkmış.
Gezi mi?
Onun hakkında yorum yapmaya gerek yok: Her şey ortada!

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313

Bisiklet alma törenime herkes davetlidir.Törende görüşmek üzere

Sana bisiklet alma töreninde karpuz kesicekmisin Çağatay ?
Peynir getirelimmi ? :rolleyes:

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Valla hep aynı şeyi söylüyorum ama süper bir gezi oldu yine. Katılım oldukça fazlaydı. Fakat kullandığımız yolun aynı zamanda yaya yolu olması dolayısıyla bazen risklerde yaşandı. Birbirimizin gazına gelmeyip sabit bir hızda yol sürüşü yapmak özellikle gece sürüşleri için çok önemli bana göre. Altımızda kullandığımız bisikletler düz yolda çok rahat 30-40 km hız yapabilecek güçte. Bu hızda çarpılan yaşlı veya çocukların büyük zarar görmesi olasılığı var. Herkesten gece sürüşleri için biraz daha dikkat ve özen göstermelerini rica ediyorum. Yeni Türk Ceza Kanunu da bu konuda ağır düzenlemeler içeriyor. Hem kanunen hem de vicdanen kaldıramayacağımız bir yükün altına girmeyelim.

Sevgiler

MFG(+)

T

Tuğrul

Misafir
Aynen katılıyorum Bu turları belli bir düzende ve hızda yapmak gerekiyor.
Fevri davranışlara izin vermemeliyiz.
Çevreden tepki görmemeliyiz.
Bizi bisikletli çete zannetmesinler.Yayalarla bir problem yaşadığımızda haklı da olsak (ki olamayız çünkü yaya yolu orası) Özür dileyip diğer yurdum insanlarından farklı ve kaliteli olduğumuzu göstermeliyiz.

Bu tür gezilerde Turhan Abi ve Fatih öncülüğünde bir takım kurallar koymalıyız.

Selamlar ve Sevgiler

Tepki
4
Abi Grubu gaza getiren hep Behçet Abi :D Onu yanımdan hızla geçerken ve arkasına taktığı 2-3 kişiyi daha görünce dayanamıyorum. Behçet abiye vites sınırlaması koyalım :rolleyes:

magirus

Üye
Tepki
5
selamlar herkese,
dün gayet keyifli ve dinlendirici bir gece geçirdik, herkese teşekkür ediyorum, özellikle Tuğrul Abiye, beni tanıyıp ta yanlış bekleme noktasından doğrusuna yönlendirmese gece yarısına kadar Yalçınla beklerdik :)

sevgilerimle...
Selim

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
süper bi akşam olmuş gene..resim çekenlerin ellerine sağlık..bütün katılımcıları tebrik ediyorum..

bu arada hakan..:Dkadroyu toplayın olm:D:Dyarın gelecem almaya:D:D:D:D

Özgür Dilaver

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Kron
Fatih abicim gene aynı pozla cıkmışın resimde güzel neşeli neşeli....yasadıgınız olaya avukat gözüyle teşhisi koymussun yaniii....Evet bizde çarsamba akşamı Avrupa Sahil Grubu olarak gezimizi yaptık tabi sizinki gibi katılım yoktu ama güzel geçti dogrusu herkese bol pedallı gunler diliyoruz
Özgür ve Önder

Mehmet Çiftçi

Daimi Üye
Tepki
29
geziniz Ali,Hakan,Serkanın katılımıyla dahada güzel olmuştur diye düşünüyorum çünki hepsi de keyifli bir o kadarda neşeli arkadaşlar en kısa zamanda( MTB )alıp aranıza katılmak isterim

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona

abi valla oraya bi kamyon karpuz bile getirmek isterdim.ama bisiklet alamacağımı buradan kamuoyuna belirtiyorum.. :eek: Liseyi yeni bitirdim..karnem gayet iyi bisikleti istiyebilirim.ama üniversiteye gideceğim ve bisiklet alıyorum dersem.babam ve anneme çok büyük bi terbiyesizlik yapacağımı düşündüm..ve elimde bulunan cıty bıke'ı kullanacam..üniversite bitince trek 6500 yada trek marka bi road alacam..ahaaa buraya da yazıyom..zaten 29mayıs'taki gezide turhan abi ile de bu konuya yakın bişi konuştuk.sonuçta forum'u 4 ay gibi uzun bi süre boşuna kurcaladım..ve gürsel abiye buradan özür diliyorum..o saçma sorular yüzünden ama turhan abi çok karpuz yiyecem diyorsan.yine yeriz korkma..