22 Eylül Akşamı Odtü'ye Gidelim mi?

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Selam bisikletseverler...

Cuma günü Odtü stadında Şebnem Ferah ile Mor ve Ötesi var. Konser paralı ama biz beleşe gitmek için şöyle bir yöntem düşündük. Akşam belirlenen saatte (ki henüz saat belirlemedik) Konya yolundan gidip Odtü'ye girmek. Hem koca kampüs içinde güzel parkurlarda sürüş yapmış oluruz hem de konseri şöyle bir dinleyip gecenin ilerleyen saatlerinde evimize döneriz...

Ben de bu geziye katılmak istiyorum diyenler ellerini kaldırsın bakemm :)

Scudo

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Kararı açıklıyorum. Cuma benim izin günüm olduğu için arkadaşları kandırdım. Dersi asacaklar... Sabah saat 10:00'da Gazi Ünv. Rektörlük önünde buluşup Kızılay-Kolej-Ahmetler-Türközü-İmrahor-960 Parsel Yolu rotası izlenerek yemyeşil ağaçlar arasından, egzoz dumanından uzak güzel sakin bir yoldan Eymir'e gidilecek... Eymir'de yapılacak olan güzel bir piknik ve göl karşısında çay keyfinden sonra Konya Yolundan geri dönülecek. Konya yolu üzerindeki Hacıbaba önünde Odtü Gezisine katılmak isteyen diğer arkadaşarı saat 18:00'e kadar beklicez. Daha sonra Fen Lisesi girişinden girerek ormanda tur atıcaz. Akşam Şebnem Ferah ile Mor ve Ötesinin konserlerine katılıp eve döneceğiz. Katılmak isteyen arkadaşlar bize önceden haber versinler ki ona göre bekleyelim...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Listeyi açıklıyorum...

Sabahtan Eymir'e Gelecek olanlar...
1- Kevser
2- Murat
3- Öznur
4- Bülent
5- İlbilge
6- Kenan
7- Güner
8- Bi kız
9- Bi kız daha (adlarını bilmiyoruz:)

Akşam Odüye Gelenler

Yukardaki 9 kişiye ek olarak

10- Erhan
11- Mesut
12- Küçük Yavuz (PS)
13- Emre (PS)
14- Baha

Yok mu artıran... Bence bu gezi kaçmaz. Haydi bisikletçiler asılın pedallaraaa. Sizleri de bekliyoruz ;)

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Eymir'e ek olarak
Mehmet Aspir

Akşam Odtü gezisine ek olarak Mehmet Yeşilören

Hadi bakemm toplamda 16 kişi olduk. Yok mu daha gelen...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Kendi adıma orda olmayı fazlası ile arzu ederdim lakin ben ve benim durumumdaki birçok arkadaşımın önündeki en güzel etkinlği ekarte etmemizin olası olacağını sanmıyorum.Malum izmirde sabırsızlıkla beklenen hafta sonu yarışlarımız var.
Siz güzel insanlara şimdiden bol güleçli,eğlenceli günler diliyorum...
Sevgiyle...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@candede

Eyvallah candede... İnşallah eğlenceli güzel bir gün geçiririz. Size de yarışlarda başlarılar diliyorum. Sağlıcakla kalın, pedalınıza kuvvet ;)

• Beğen
Tepkiler: candede

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Temenniler için teşekkür ediyorum.Siz güzel insanları pistlerimizde (rarkurlarımızda) da görmek isteriz.
Sevgiyle...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
17. kişi bisiklet forumdan katılmaya karar veren Ulaşşşşş

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Bende gelmek isterdim. Özledim ankarayı. Azmı gezdik odtü kampüsünde.. Yarı bilkent yarı odtülüydüm.

İyi eğlenceler...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Sevgili Kevser ve Arkadaşları size iyi eğlenceler.. Ben gelemiyorum ne yazık ki..

Sevgiler...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@Serkan Taşdelen

Pişt Serkan, sen bgn yola çıksan Erzincan'dan cuma günü Ankara'da bizi yakalar hatta Eymir ve Odtü'ye de gelirsin... Hahaha fazla mı abarttım.. Android miyim ben kardeşim insanım insan dediğini duyar gibiyim :D

Havalar baya bozdu.:( Sular seller götürüyor Ankara'yı. İnşallah hava güzel olur yoksa çoğu kişi cayar gibime geliyor...

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@Barbaros

Buyur Barbaros Abi seni de bekleriz her zaman. Sen yeter ki gelmek iste ve zamanını uydur. Gerisi kolay ;)

Ulaş Apak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.636
Yarin icin meteoroloji genel mudurlugu sitesi aralikli yagi$li, weather underground da serpintili bulutlu diyor. Insallah yagmur bastirmaz da fazla fire vermeden guzel bir gezi yapariz. $ahsen bardaktan bo$anircasina yagmur yagmadigi takdirde her $artta sabahtan itibaren katilacagimi belirteyim.

Ulas

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@robinthegreen

Tamam Ulaş, inşallah bi aksilik olmazsa sabahatan geziye başlıyacağız...
Ancak cep telini yada sık baktığın mail adresini bize iletirsen sana kesin bilgi ulaştırırız. Böylece boşu boşuna beklememiş olursun. Saatte veya buluşma noktasında değişiklik olursa mutlaka haber veririz...

Görüşürüz bye...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Selam Mİllet. YaĞiŞlara RaĞmen Tura Çikiyoruz. Burdan Ve Pedalsesİnden Bİzlere Katilan ArkadaŞlarla Bİrlİkte Sayimiz 20'ye YaklaŞti...

Sabah Saat 9.00 Da Gazİ Ünv. RektÖrlÜĞÜnden Kizilay'a DoĞru Yola Çikicaz. Dİleyenler Bİze 9.15 Gİbİ Kizilay Gİma ÖnÜnden De Katilabİlİrler. Rotamiz Kizila- Kolej-tÜrkÖzÜ Tarafindan Eymİr Olacaktir. Yol Çok Sakİn, AĞaÇli, Bİraz Bozuk Ve KÖpeklİ. Ama İnanin Egzos Yutmaktan Çok Daha İyİdİr. Hem Adrenalİn SalgilanmiŞ Olur VÜcutlarimiz Da Fena Mi...

AkŞam Da Saat 6 Gİbİ Konya Yolu Hacibaba ÖnÜnde BuluŞup Fen Lİsesİ Tarafindan OdtÜ Ormanina Gİrİcez. İnŞallah Sorun YaŞamayiz GİrİŞlerde.

İnŞallah GÜzel Bİr Organİzasyon YapmiŞ Olarak Bu İŞten De Alnimin Akiyla Çikarim...

Sevgİlerİmle...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@trinitrotoluen

Var var mesut olma mı...
Bana özel msj atarak soruyorlar geziyi...
Ona tam olarak ben de anlam veremedim.
Baya bi katılım olacak ama...
Arkadaşlar burdan da sorun soracağınızı da diğer merak eden arkadaşlar da görsün dimi...
Aynı şeyleri hepinize ayrı ayrı yazdım kaç sefer...
Aaa yazık bu Kevser'e diyen hiç yok hahaha
Şaka yapıyoum ama buraya yazmanız da iyi olur, meraklıları için....

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Oh bee sağ salim gezimizi tamamladık. Sabah 9'dan akşam 9'a kadar pedallar döndü. E tabi aralarda uzun molalar verdik. Eymir ve Mogan Gölleri ile Odtü kampüsü gezildi... Çok yakında fotolar ve haberi yayınlıcam ;)

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@KevSerSeri

Kevser en kısa zamanda bekliyoz ona göre. Pek sabırlı değilizdir ona göre...:D:D:D

Sevgiler...