21 Haziran İzmit Bisiklet turlarımız devam ediyor :)

Scudo

Machoo

Daimi Üye
Tepki
113
arkadaşlar yarın hazırmıyız?ufak turumuzun sonunda bide çayırköy göleti üzerinden paşasuyu çubuklu izmit yapalım diyoruz katılmak isteyenler parmak kaldırsın:D

• Beğen
Tepkiler: cedrick41

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
tur yapıldı seka parka gidildi dönüşte fuardaki iki turdan sonra sandviçleri yedik yanımıza da erzak verdiler yolda lazım olur diye bize müsade dedik ve ayrıldık fuardaki ana gruptan.Çayırköy barajı hocalar köyünden paşasuyu denilen bölgeden kandıra yoluna dönüşle kendi turumuzu bitirdik bizde bittik rampa da rampa:eek: BU turumuza cihad(machoo,4000tl ile muratın tabiri:D),ben(cedrick41) ve kübik'ten murat arkadaşımızda geldi sağolsun :)(23'ü bisikletle kerpe kamplı turu olduğu halde bizimle geldi ama çok zevk aldığını söyledi:sonst1zde) kendisine bir vermidon ve ılık duş tavsiyesi yaptık pedalınıza kuvvet arkadaşlar cihad arkadaşıma ayrıca teşekkürler:dua:

tur yaklaşık; 30km gidiş 30km geliş toplamda 60km
harcanan kalori; 3804,2 kcal
harcanan yağ (fat burn) (gr olarak); 402,76 gr
ortalama sıcaklık; 39,6C ile 40,8c derecede değişiyordu:eek:

Machoo

Daimi Üye
Tepki
113
@cedrick41

belediye başkanımıza teşekkür ediyorum bu sayede yeni arkadaşlıklar edinmeye devam ediyoruz..arkadaşlar tahminimden daha dişli çıktı ve turu tamamlayabildiler :D böyle turlara katıldıkça yağlar eriyecek kaslar çevikleşecek tabiri yerinde ise armstrong laşacaklar şenol ve murat size çok teşekkür ederim günümüze anlam kattınız iki hafta sonra görüşmek üzere.....

Nuri Kongur

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Ümit
nedir bu tur, biraz malumat verebilirmisin bende katılmak isterim doğrusu

• Beğen

Emre Özhan

Forum Demirbaşı
Tepki
877
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bana mesaj atmadılar bu sefer ama yine aynı yere gidilmiş

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@nkongur

her pazar belediye başkanı nevzat doğan tarafından yapılan bir tur iyide oluyor bisikletle kaynaşıyor insan:D sabah saat 09:00 da incity de buluşuluyor ve seka park tarafına veya gölcük yoluna doğru gezi yapılıyor sonrası üniversite bisiklet klübünün veya grupların bir planı varsa ayrıca bir gezi daha yapılıyor özel olarak ama herkese açık(15 km ile 20 km sürebiliyor sadece gidiş rampalı,asfalt,stabilize veya toprak parkur olabiliyor)

• Beğen
Tepkiler: Nuri Kongur

Nuri Kongur

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Ümit
cedrik41 malumat için çok teşekkürler. ilk fırsatta katılmayı planlıyorum. nevzat beyin bisiklet hakkında söylediklerini duymuştum ama bunu realize etme konusunda atılan adımlardan haberim yoktu. bir bisiklet sever ve bisikleti ulaşım aracı olarak kullanmaya çalışan birisi olarak sevgili belediye başkanına düzenlenen etkinliklere katılarak destek olmak son derece olumlu olur kanaatindeyim. belki o zaman izmit içinden bisiklet yolları ve gölcükten seka parka sahilden bisiklet yolu planlarınıda hızlandırırlar.

• Beğen

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@nkongur

inşallah ama bu potansiyeli turlara katılarak göstermemiz gerekiyor ki başkanın etrafındaki kişilerin başkanın bu projesinin boş olduğunu,katılımın olmadığını,söylemesini şahsım adıma istemem yanılıyorsam düzeltin beni

• Beğen
Tepkiler: Machoo

Emre Özhan

Forum Demirbaşı
Tepki
877
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@cedrick41

sen nerde oturuyosun ben yuvamdayım ncty 8.5 km uzaklıkta depar atıyorum valla:D :D

Eren Yoloğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
115
arkadaşlar ben de trabzonda ktübis'teyim,izmitte oturuyorum birkaç gün sonra dönücem izmite ama bisikletimi getirsem mi getirmesem mi bilemiyorum.büyük ihtimalle dayanamayıp getiricem de,siz aranızda bana da yer açın :D bi de mesaj hakkım yok,ilgili bi arkadaş beni eklerse sevinirim :) erenyologlu@hotmail.com

• Beğen

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@eren yoloğlu

gel bir katıl hocam her pazar incity de buluşuluyor 09:00 en geç bekleriz :)
kübik'ten (kocaeli üniversitesi bisiklet klubü) arkadaşlar kerpe kamplı gezi yaptılar 23 haziran 2009kulüp başkanının telefonunu size mail atarım konuşur tanışırsınız saygılarımla!

• Beğen
Tepkiler: Emre Özhan

Emre Özhan

Forum Demirbaşı
Tepki
877
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@cedrick41

geçen geldim 9 da kimse yoktu mesajda attılar çok sinirlendim:boese157: :boese157: 8.5 km toplam 17 km sabahın köründe boşu boşuna:boese157: :boese157: :boese157:

• Beğen

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@Emre Özhan

geldik ordaydık emre saate bakmadım gerçi ama gece vardiyası idim işten çıktım hemen ilk oraya geldim 5 10 dk erken çıktıysak görememiş olabilirsin ama yapıldı gerçekten çok üzüldüüm şimdi :(

Emre Özhan

Forum Demirbaşı
Tepki
877
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@cedrick41

ben tam 09:06 geçe bitkin bi vaziyette oraya gittim giderken 1kadınla 1 kıza yahyakaptanda rasladım gezide görüyodum yürüyüş yolunda onlarda hızlı gidiyolardı yetişmek için ben ncty e vardım kimse yoktu onlarda benden 5 dakka sonra geldiler kadın''olmaz böyle şeyy yaaa iptal olmuş galiba dedi ve yine aynı şekil geri dönüş dönerken gözüme sinek kaçtı gözlüklerde kayboldu zaten:( :( akşama kadar gözüm acıdı:( :( kötü bi gün geçirdim:( :(

Bahadır Ustaoğlu

Daimi Üye
Tepki
187
@cedrick41

Abi sen devlet hastanesinin neresinde oturuyosun... Bizde erenlerde oturuyoruz :) yakınız sanırım birbirimize :)

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@Emre Özhan

keşke seka park tarafına gelseydiniz karşılaşırdık:(