21 Ağustos 2005 - Sarıyer

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında saitakdemir tarafından paylaşıldı.

1. saitakdemir

saitakdemir Üye

Adı:
    Sait Akdemir
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Güzel birgün, güzel insanlar.

Geçici bir sorun yüzünden resimleri yukleyemedim. En kısa zamanda burada olucak. Sakın bizden ayrılmayın.

2. Turhan Evci

Turhan Evci Forum Bağımlısı

Seviye:

Evet evet digital fotoların banyosunun uzun sürdüğünü daha öncede söylemiştiniz.
    Eminim güzel bir gezi olmustur, heyecanla bekliyoruz resimleri :)
    Sewgiler

3. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    merakla bekliyoruz abicim..daha fazla bekletme..:)

4. Guldal

Guldal Yeni Üye

Seviye:

hey sait!! walla seninle en son bu turda buluştuk 1daha yüzlerimizi gören cennetlik, karşılaşamadık ne hikmetse..
    msjlara bakarken farkettim sanırım bu tur benim de olduğum gezimizdi. ne eğlenmiştik. benim için çok keyifliydi. ama ben fotoları burada bulamadım :) yoksa başka 1forumdalar mı?
    selam ederim buradan sana....

İlginizi Çekebilir

cute-sleeping-minions-1920x1080.png
Yatağınıza uzandığınızda uykuya dalmanız uzun mu sürüyor? 4-7-8 nefes tekniğini size 60 saniye içinde uykuya dalmayı vaad ediyor. Etkileyici değil mi? Bu teknik Harward'da eğitim görmüş Dr. Andrew...
tatuirovki-samie-samie-37.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
upload_2017-1-21_18-24-49.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...