21-28 Eylül 2009 Antalya-Beyşehir göl çevresi ve Antalya gezimiz.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Süleyman Şatır

Çok teşekkür ediyorum Süleyman Hocam

Sizlerin yaptığı turlar yanında, bizim tur çerez kalır. Ama biz çok keyif aldık ve sizlerin neden devamlı pedal basar şekilde olduğunuzu da anlamış olduk.
Aynen insanın içine işliyor bisiklet ile uzun yollar almak.

Kısmetse şimdi, önümüzde ki hafta başı, gene, bu sefer tekli bisikletimle 2 kişi İzmir'e doğru pedallamaya başlıyacağız. Artık uzun yolları özler olduk. Damardan şırıngayı aldık. :D

Grubumuz dediğiniz gibi tam uyum içindeydi. Nasıl neşe içinde başladıysak, neşe içinde turu bitirdik. :)

Sevgi ve saygılarımla.

Scudo
Tepki
94
iyiki bakmamı önerdiniz ,gözden kaçırmışım ben turunuzu ,ayakta alkışlıyorum sizleri en çok ta dostluğunuzun güzelliğini fotoğraflara yansıttığınız için Karşıyaka'da pedallamak dileğiyle hepinize selamlar ...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@İrfan Can

İrfan Hocam merhaba

İlginiz için çok teşekür ediyorum. Bende halen o gezinin tadı damağımda kalmış olmalı ki forumu ne zaman açsam yeniden kendi resimlerime bakıp o günleri düşünüyorum.

Görüşmek üzere.

@semra çetindağ

Merhaba Semra hanım.

Çok teşekkür ediyorum. Hakikaten çok güzel, zevkli ve başladığı gibi neşe içinde biten bir tur oldu.

İnşallah İzmir'e geldiğimizde buluşur, hep beraber pedal basarız.
İzmir'e geldiğimde, ilk uğradığım yer benim, Karşıyaka'da ki Seda bisiklet, Bülent Benli'nin yanı oluyor.

Görüşmek üzere.

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Ender bey İlknur hanım bu muhteşem gezi ve paylaşımlarınız için ne kadar teşekkür etsek azdır. Harika gezilerinizin devamını merakla bekliyoruz. Size ömür boyu mutluluklar dilerim.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@semra çetindağ

Teşekkür ediyorum, Selamınızı ilettim İlknur hanımında selamı var.

@Ediz Tevfik Özgan

Ediz'cim merhaba

Çok teşekkür ediyorum. Valla hanımla beraber gezmenin çok faydası var. Süreyi kısıtlamıyorsun, dilediğin gibi geziyorsun, eve dönünce hesap soracak kimseyi de yanında götürdüğün için, gezi çok daha zevkli geçiyor. :D

Sevgi ve selamlarımla.

@Mehmet Yılmaz

Merhaba Mehmet bey

İnanın yolda tanıştığım, herhangi bir bisikletçide gördüğüm, her kişi için acaba Mehmet bey bu arkadaş mı diye yanaşıp soruyorum, ama kısmet bir türlü aynı kare içinde olamadık.
Ama inşallah bir gün denk gelip tanışır ve beraber pedallama imkanımız olur.

Gezimiz için de düşündüklerinize çok teşekkür ediyorum.

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Ender bey sizinle ve eşinizle tanışıp beraber pedal sallamak için sabırsızlanıyorum. İnşallah Antalaya İzmir bisiklet turu dönüşü görüşürüz. Sizin azminiz bizlerede örnek oluyor teşekkürler iyi pedallar. Yeni fotoğraf ve iyi haberlerinizi bekliyoruz. Görüşmek üzere kalın sağlıcakla.

@Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@mehmet yılmaz

Merhaba Mehmet bey.

Nihayet Muratpaşa belediyesinin çok küçük gezisinde tanışıp çok kısa da olsa beraber pedal bastık.

Ama , inşallah günlük bir turda daha uzun pedal basıp daha çok sohbet edebiliriz. :)
Görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: RECEP İŞLEK

m.ali mülayim

Aktif Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
Ender Bey, öncelikle paylaşımınız için sizi tebrik ederim.

Arkadaşlar söylenecek her şeyi söylemişler.

Hayatı paylaştığınız eşinizle pedalları paylaşıyor olmanızın güzelliğini anlatmaya kelimeler kifayet etmez kanımca.

Bir turu bu kadar zevkli hale getirip; okuyanları, yaşanan güzelliklerin içine çekecek şekilde bizlere aktarmanız da takdire şayandır efendim...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@ta650

Merhaba

İlginiz için çok teşekkür ediyorum. Dediğiniz gibi insanın eşi ile beraber pedallaması çok hoş. En iyisi ise, tur yaparken, eve geç kalma korkusu olmuyor.:D

Gezimizi beğendiğinize sevindim. Çok teşekkür ediyorum. :)

Sevgi ve selamlarımla.

• Beğen

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Az önce elime mail yoluyla ulaşan, bu gezimize ait Nazlı hanımın cep telefonuyla çekilmiş fotoğraflarımız.

Her zaman bisikletimiz bizleri taşıyacak değil tabi ki, bazı yokuşlarda bizde onu taşıyoruz. :D

(link)
By (link)

(link)
By (link)

(link)
By (link)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Çetin Öztaş

Merhaba Çetin abi.

Benim bu resimlerde hiç suçum yok abi, bana da bu resimleri, Nazlı hanım gönderdi. Baktım albümde yok bunlar, bende hemen foruma iliştirdim.

Şu bahar, yaz gelse de uzun yollarımıza başlasak.
Kapadokya ya haber şimdi den, haziran da kısmetse oralardayız.

Sevgi ve selamlarımla.

• Beğen

Timukan Karaca

Aktif Üye
Tepki
363
Ender Bey sizinle ve esinizle Gokova II de beraber pedallamistik. Inanilmaz guzel bir tur yapmissiniz.Keyifle okudum ve icimde hissettim. Ne kadar guzel bir ailesiniz. Dostlarinizla da uyum icinde bu guzel geziyi bize yasattiginiz icin tesekkurler.Beysehir ve Konya bolgesini dagcilik kulubumuzle gezmistim bisikletsiz.Sizinle de yeniden kesfettim .Ibradi'yi da kesinlikle gormek istiyorum sizin anlatiminizdan sonra.

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Timukan Karaca

Merhaba Timukan hanım.

Gezimizi inceleyip beğendiğinize sevindim. Dediğiniz gibi gezdiğimiz yerler çok güzeldi. En güzeli de trafiğin çok az olması ve bizlerin de buraları ilk defa görüyor olmamızdı.

Benimde size bir süprizim var. Eski günleri yad edelim diye. Ne güzel di, Gpa 2 gezimiz. Arşivimden sizinde olduğunuz bir resmi buldum bakalım beğenecek misiniz?

Aktur çıkışı olması lazım çekilen yerin.

(link)

Timukan Karaca

Aktif Üye
Tepki
363
Selamlar Ender Bey,
Gercekten cok buyuk bir surpriz oldu benim icin GPA II deki bu resim.Tesekkurler bulup, buraya koydugunuz icin.Cok guzel gecmis bir etkinlikti ,hala her anini keyifle anlatiyoruz, katilan arkadaslar.Insallah gelecek yillarda da hep birlikte bu zevki paylasiriz yeniden.

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@RECEP İŞLEK

İlginiz için Çok teşekkür ediyorum.

Bizim açımızdan da unutamayacağımız bir gezi olmuştu. Tadı halen damağımızda.

Sevgi ve selamlarımla.

@Timukan Karaca

Merhaba Timukan hanım.

Gpa 2 resimleri elimde çok, ama kontrol ettiğimde sizinde olan başka resim göremedim.
Bir daha kontrol ettiğimde bulursam sizle paylaşırım. :)

İyi günler diliyorum.