21.09.2006 Perşembe akşamı gezisi

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Evet arkadaşlar şuanda dışarıda şakkır şakkır sağanak yağmur yağıyor...Sanırım bu akşam toplanamayacaz...
Perşembe akşamı tutkunları yanıtlarınızı bekliyoruz...

Scudo

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Evet yağmurun son durumu pek iç acıcı değil :(

Antares

Forum Demirbaşı
Tepki
194
Bisiklet
KTM
Kapalı bir yerde sürsek bisikletlerimizi :D :D

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
abi bugun levend de yagmura yakalandım ve tabiri caizse sucuga döndüm :( bence bugun turu erteleyin ben zatgen gelemicem ama olsun :)

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Arkadaşlar ben suadiyedeyim. Burda arada yagmur çiseliyor. Bu aksam tura ben gelemeyeceğim.

Birde behçet de gelemeyeceğini söylememi istedi.

Sevgiler.

Barb.

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
:D tur bence zevkli gececek :D bengelmeyecegım ya :)

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
@hdeveci

sensiz bir tur, susuz bir yaza benzer harun'cum.
o nasıl bir mesajdı öyle...!

hımm! anladım. bu turda yemek yemiyorlar galiba
sende onun için katılmıyorsun...

tabi, tabi, tabi.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Utanın İstanbul'lular kendinizden. Hiç yakıştıramadım. Sanki hepiniz şekerdensiniz de eriyeceksiniz yağmurda hahaha....

Bakın Ankara'lı ekibe şakır şakır yağmura rağmen, bu cuma sabahtan akaşama kdr pedal çeviricez. İnşallah hastalanıp yatak döşek yatmayız. Bir tutku pedal çevirmek, insan kolay kolay bırakamıyor...

Gören de beni yılların bisikletçisi sanır. Altı üstü bir sene oldu şu spora başlayalı, ama kolay vazgeçilir bir şey olmadığını anlamaya yeterli bir süre gibi geldi bana ;)

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
kaçırılmaması gereken eylül gezileri..
yaz döneminin son demleri..
sonbaharın en guzel zamanları..
nassssıl olur da gitmezsiniz :)
sahilde kışın da olsa bisiklete bineceğim,karların arasında kar yağarken hatta..:))))
sonra da oturup denizi izleyeceğim kar taneleri düşerken denize..
her mevsim yasanılası sehirde her daim bisiklete binesi geliyr insanın ;)

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
@semrta

Hay ağzına sağlık. Kurmuşsunuz bir grup ne diye gitmezsiniz. Valla burada kışın ortasın 10 kişilik bir grup bile bulsam çıkarım. Burası Erzincan. Kışın çekilmez bir yüze bürünüyor. Ama olsun ben çıkarım. Zincirimide yanımdan eksik etmem.:D:D:D
Ben aralıksız devam edicem. Kış gezilerimide zamanı gelince seyrinize sunarım.

Sevgiler...

Antares

Forum Demirbaşı
Tepki
194
Bisiklet
KTM
Arkadaşlar hava gerçekten tur için uygundu.. ben yağmurlu ve rüzgarlı olacağını sanıyordum ama ılık bir hava vardı... Kaçırdık :(

T

Tuğrul

Misafir
Tabi ki böyle konuşmak kolay,ama saat 17 de Tuzla da olsaydınız böyle konuşmazdınız.Sizin geçen sene tepemize düşen yıldırımdan da haberiniz yoktur.

Biz bu gurup kışın lapa lapa kar yağarken de çıktık.Ama dünkü hava hiç de sakin değildi.Gerçi Zaferin dediği gibi sonradan düzeldi ama iş işten geçmişti.

İstanbulda ,etrafta şimşek çakar ken ve gök gürülderken ,ben artık bisiklete binmem.Geçen sene yıldırım düşünce iyice cereyena kapıldık,başına gelmeyen anlayamaz.Eğer 100-200 metre daha yakınımıza gelseydi,belkide bu forumda 5 kişi eksik olacaktı.
Turhan Evci,Barbaros ,ben ve 2 arkadaş kömür olmuş vaziyette olurduk, herhalde.
Onun için bilmeden böyle şeker meker ,erime gibi laflar kullanmayalım:boese157: .Geçmiş teki resimlerimizi incelerseniz hangi şartlarda bisiklete bindiğimizi görebilirsiniz.

Pekiyi ,biz geçen sene ve evvelki sene de kışın 4-5 kişi bisiklete binerken diğer arkadaşlar neredeydi?Nedense yazın 40 kişi oluyoruz,kışın en fazla 6 kişi........:boese157:

@(ZEO)

Alper efendi kışın seni de pek göremiyoruz.Bakalım bu kış nasıl olacak ???

@semrta

Semrta Hanım ,

Sizi yazın gezilerimiz de göremedik ?Kışın nasıl göreceğiz ?Merak ediyorum.?

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
:rolleyes: @Tuğrul

ıyk ne kızıyorsunuz ki :))))
ben biliyorum o yıldırım olayını..
allah korumuş hepinizi..
ama ben de dün akşam yine bisiklete binip yine güzel havayı görünce keşke siz de binseydiniz diye düşünmüştüm..
yazın ben hep bindim bisiklete :) her akşam da en az bir saat biniyorum.kış şartlarını bilemem tabi..elimden gelirse gene bineceğim..içimden gecenleri didiydim :)
yoksa şikeriz cnm hepimiz,kar kötü yağarsa da eririz :rolleyes:

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
gercekten zevk alarak binecek zaman vardır birde tur yapmaya degmeyecek ortamın kotu oldugu hava sartı vardı..Dunku hava şartında belkı antreaman yapılabılırdı ama tur cok gereksıs olurduı sonucunda oturulup dınledıgımıs yerde sucuk gıbı sırılsıklam oturduktan sonra hiç bi keyfi olcagını dusunmuyorum...

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
sizin gibi gencleri sert sekerleri yarın gormek isteriz arkadaslar :) hele aralık ocak gesınde o zman gorcem persembe aksam turlarını :)

• Beğen
Tepkiler: behcetatinc

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Aman da aman bu spora yeni başlayanlar şekerden, erimekten bahseder olmuşlar. :) Hele hele bisikletle jet gibi uçarım, kaçarım yakalanamam diyipte Sarıyer gezisinde arkamızda toz olanlar sözü amatörlüğe getirmişler.:D Bir de bu lakırdıları kışın yüzlerini göremediklerimiz söyleyince ne günlere kaldık diyoruz ister istemez. :p Galiba en iyi cevap yine sitenin içinde saklı; (link)

Bu linke zahmet olmazsa yazı yazan arkadaşlarımız şöyle bir göz atsınlar bakalım ne görücekler heheheheheheh:D

Sevgiler

MFG(+)

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@Fatih - MFG(+)

Doğrusu ya insanları kamçılıyrsunuz hani...resimler için teşekkür.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Tuğrul

kisin mertle biniyordum cunku ama onunla binilmicegini anladigim icin bu kis sizinle olucam.

bu arada bazilari alper bazilari zeo diyo bana milletin kafasini karistirmasaniza benim adim zeo :)