2019 yılı yol antremanları konusu

Kudret Kurtcebe

Forum Bağımlısı
Başlık
482
Tepki
49.062
2019 yol antremanları konusu burada başlayacaktır.bu konuda ferdi çalışmalar olacaktır zamana karşı 50 km, zamana karşı 30 km etap sürüşleri saat tutularak gerçekleştirilecektir,sonuçları paylaşacağım bu kış aylarında müsait havalara bağlıyız,
bu pazar göçbeyli,oruçoğlu köyü darlık köyü mudarlı ovacık köyü idmanı gerçekleştirilecektir,havanın elverdiği müddetçe ,

Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

etap 47.9 km ,non stop
bir çok eğim mevcuttur ,,,

SEYYAH OZİ

PEDALMEN
Başlık
5
Tepki
1.224
İsim
Özkan
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kudret abi merhaba pazar günü beş kişilik gurupla darlık mudarlı ağva yapmayı planladık denk geliriz muhtemelen özledik abi seni oturup iki sohbet ederiz .kazasız sürüşler görüşmek üzere

Kudret Kurtcebe

Forum Bağımlısı
Başlık
482
Tepki
49.062
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
@SEYYAH OZİ

eyvallah valla paslanmadan hemen harekete geçmeliyim artık ,,

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

SEYYAH OZİ

PEDALMEN
Başlık
5
Tepki
1.224
İsim
Özkan
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Abi şimdi sahilden geldim 20 gün ara verdik hemen kaslar dinlenmeye geçmiş ara vermemek gerek anladım bu gün bir km de olsa binmelik gerek

@Kudret Kurtcebe
Sen eski topraksın paslanmassın abi

• Beğen
Tepkiler: Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe

Forum Bağımlısı
Başlık
482
Tepki
49.062
orçun yarın çıkış yapabilirim belli olmaz nitekim hafta sonu hava bozabilir malum ,yarın saat 09.00 çıkış fındıklı,direk bostancı kartaldan yukarı aydos güneyden viaport ordan göçbeyli ,esas zamana karşı 47 km durmadan bisiklet sürüşü olacak etap göçbeyli oruçoğlu darlık mudarlı ovacık son göçbeyli tahminim 3 saatte bitiririm ,yollar boştur ,ovacık yolları güzel idi,,,,göçbeyli dönüş viaport aydos güney kartaldan sahile .....

100 artı
göçbeyli -oruçoğlu -darlık- mudarlı -ovacık -göçbeyli 47 non stop idman ,
konuşmak yok bizde
eylem var her zaman dilimizde,,

186098

120 km bana yazdı orçun eğimler ile 150 vardır,

Kudret Kurtcebe

Forum Bağımlısı
Başlık
482
Tepki
49.062

bu etap öyle düz yolda gitmeye benzemez 3.5 saatte devirdik ,in çık in çık 17 eğimler ,kartepede yok böyle eğim ,yanlız aydos ıslaktı benim idman yerine gelmem 43 km 43 dönüş var birde millet oraya araba ile gidiyor ,bu gün bi tane yol biskletçisi denk gelmedi ,göçbeyli oruçoğlu darlık mudarlı ovacık göçbeyli ciddi bir etap
bizim sahiller ile işimiz olmaz orçun 100 artı gitmeyince bisiklete binmiyorum demektir
senden ayrıldıktan sonra gene aydos güney ıslaktı ,yakacıktan indim ama e _5 den aynen fındıklı oldu ,rüzgar arkadan iyi idi..

@Another Day in Paradise

az bi hamlama var onu hissettim bu etapta fırtına gibiydim ...

orçun senle biz konuşmayız ,biz aynen eylem yaparız ve yolların canına okuruz ,bu gün sen çok iyi idin eğimlerde uçtun çalışan adama saygım var benim çalışmayana asla saygım yok artık hele hele konuşanlara hiç saygım yok artık bu forumda ,
attila bisiklet takımı her zamanki 80 km 'lik etapta var oluyorlarda kardeşim bi tane doğru dürüst eğim yok o etapta ,zati artık reklam takımı oldu çıktı malesef ,pelotonistanbul daha sağlam bi ekip 41 adet kürsü gördüler senin anlayacağın 41 kere maşallahları var ,bu 47 km 'lik etapta bi adet gran fondo olsa burada sağlam olan mustafa sevinçel işi götürür de kaç adet 60 mastır gelecekte bu etapta durmadan basacak zor dostum zor yani ,
bu etap gran fondoda olsa herkes bence dökülür ..
bu gün biz giderken attilla takımı dönüyordu birisi bağırdı niye bağırdı anlamadım kendilerinden felanmı zannetiler ne işimiz var bizim düz yollarda yahu babayiğitler gelsin bakalım bizim etaplarada anyayı konyayı öğrensinler
etapmı
al baba etap
göçbeyli oruçoğlu ulupelit ahmetli dönüş ulupelit oruçoğlu göçbeyli
diğer etap göçbeyli oruçoğlu ulupelit ahmetli teke köyü değirmendere ve molla fenari formula vay babam vay ,,yani,,

186904

28 ocak sabahtan aydos eğimlerine gidildi,,,

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Yukarı Alt