2013 salcano xrs 022 rival full karbon- 2013 scott speedster 20 105

Tepki
20
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar Scott Sportster p3 şehir bisikletim var. Sizlerin desteği ile alıp seçmiştim. Gayet memnunum. Şimdi ikisi arasında düşünüyorum. Scott memnun olduğum bir marka. Diğerleri hakkında bilgim yok. Fiyatları yakın olan bu iki biiskletten hangisini seçerdiniz? Görüş ve önerilerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Scudo
Tepki
5
bende scott kullandım cok memnun kaldım salcano kullanmadıgım icin ben scott öneririm .

Borell

Aktif Üye
Tepki
110
2013 scott`in(link) cok cok iyi, ben kullanmadigim icin fazla birsey diyemecegim. Salcanoda carbon kadro ve rival var bunlarda onemli artilar (shimano sevmeyen bir insan olarak). Zor karar gibi, ama ben bilmedigim karbon kadro yerine kaliteli aluminyum tercih ederdim.

Tepki
20
Bisiklet
Scott
Onur Galatalı ve dodeve teşekkürler arkadaşlar. Biraz yorumları araştırayım. 2013 scott ile ilgili yorum okumamıştım fazla.

CenkT

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Carraro
Salcanonun bu modelini bende düşünmüştüm. Salcano oluşu ve bisikeltin toplam ağırlığını göz önüne alınca vazgeçtim. Karbon gövde et kalınlığı ya da lif yapısı ile ilgili bir detay ya da açıklamayı da internette bulamadım. Sanırım formda bir arkadaşımız salcanoya mail atarak sordum fakat yanıt alamadım demişti.

Tepki
20
Bisiklet
Scott
@CenkT

Cenk bey şu an ne kullanıyorsunuz. Ya da fikrinizde bir değişiklik oldu mu?

CenkT

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Carraro
carraro valles 940. full karbon gövde ve maşa. 5mm et kalınlığına sahip gövde var. Profesyonel bir bisiklet değil tabiki. Vites sistemi campagnolo xenon+veloce ortaya karışık. Benim gibi adamı fazlası ile tatmin eden bir kompanent.

Ben kadro değiştirmekten ya da kadro ile ilgili sıkıntı yaşamaktan çekindiğim için bu modeli aldım. Vites sistemi ya da diğer parçalar kolay ulaşılabilir ürünler. Forumda her üründe olabileceği gibi salcanodan memnun olan ve olmayanlar var. Okuduğum yorumlar beni tedirgin ettiği ve hiç xrs 022 kullanıcı yorumu bulamadığım için vazgeçtim.