2013 merida crossway 40-V vs 2013 merida crossway 40-D

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında TarıkOsmanDuman tarafından paylaşıldı.

1. TarıkOsmanDuman

TarıkOsmanDuman Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    İlk başta 40v düşünüyordum ancak daha önce V frende sorun yaşadığımdan dolayı 40D yi düşündüm ancak hidrolik fren hakkında herkes birşey söylüyor açıkçası kararsız kaldım.Genelde şehirde kullanacağım 40v yi tercih edersem V freninde sıkıntı yaşarmıyım

2. Murat Ceyhan

Murat Ceyhan Aktif Üye

Seviye:
    en kötü ihtimal düzgün bir fren bacağı ve baradine pabuç seti alırsınız o zaman bir sorun yaşamassınız. Hidrolik bence sadece mtbde gerekli bişey, sıvı kaçırır akar sertleşir yumuşar gerek yok şehir içinde

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_11-11-12.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
0001.jpg
İstanbul Avrupa yakasında yol bisikletinizle antrenman yapıyorsanız alternatifiniz maalesef çok fazla değil. Şehrin kalabalık yapısı,araç popülasyonu,trafikte bisikletliye duyulmayan saygı...
170120152989.jpg
Merhaba arkadaşlar. Belki bilmeyeniniz vardır diye burada konu açmak istedim. Şuanda Decathlon'un internet sitesinde gözükmediği için müşteriler hep mağazaya geldiklerinde farkediyorlar....