2013 Cannondale Supersix Evo Red

Doruk.

Daimi Üye
Tepki
40
Merhaba Arkadaşlar;

Ben 2013 Cannondale Supersix Evo Red almayı düşünüyorum.Bisiklet hakkında bildikleriniz, artıları, eksilerini paylaşırsanız karar vermem daha kolay olur. Boyum 188 büyük ihtimal 58 alıcağım daha önce Trek kullandım o yuzden cannondale nin açılarını bilmiyorum kullanan varsa yorum yaparsa sevinirim. Bu arada kilom 100 Delta bisiklet kadrolard kilo sınırının 90 olduğunu söyledi fakat Cannondalenin sitesinde 125 yazıyor. Bilen varsa bu konuya açıklık getirelim.

Scudo

Murat Saygin

Daimi Üye
Tepki
40
Bisiklet
Bianchi
cannondalenin kadroları agresif trek in konforlu olduğunu okumuştum bir yerde

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Cannondale'in sitesinde ne yazıyorsa odur hocam. Delta Bisiklet'in ithal etmekten başka bir vasfı yok bu hususta. Üreticinin verdiği bilgiler direkt olarak sizi bağlar. Bilgileri gördüğünüz sayfaları da paylaşır mısınız?

Doruk.

Daimi Üye
Tepki
40
bu bisiklet;
(link)

Bilgiyide supersixin user manualinde okudum pdf inde

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Kılavuzdan okuduysanız zaten sorun yok demektir. Delta Bisiklet genel konuşmuştur, yahut da garantiyi kısıtlamak adına kafasına göre bir ağırlık limiti yazmıştır. Üreticiden gelen yazı varken onu dikkate almanıza gerek yok hocam.

Doruk.

Daimi Üye
Tepki
40
arkadaşlar bisikleti hayırlısıyla almak üzereyim fakat 56 mı 58 mi karar veremiyorum varmı kullanan bu bisikleti daha önce cannondale kullanmadım o yüzden bilmiyorum açılarını.Boy 188 bacak boyu 90

• Beğen
Tepkiler: Yusuf Z. Şipal

orhan bural

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Cannondale
Ben iki hafta once 2014 modelini aldim, forumdaki arkadaslarin tavsiyeleriyle, henuz kullanma firsatim olmadi. Ancak yine de tavsiye ederim :) boyunuza gore kesinlikle 58. sanirim yesil olani aliyorsunuz, siyah olan yok bildigim kadariyla.

• Beğen
Tepkiler: Uras Cumhuriyet