2011'in ilk kurtdoğmuş turu....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
dö la üstad enver ,istanbul avrupa bisiklet forum temsilcimiz bu pazar lay lom lom olacak ve yardımlaşma hat safada olacak ............
aytek performans olduğu için belki sevmeyecek bu tempoyu , emme bi kere dedik ağzımızdan çıktı ne dedik lay lom lom dedik ve de en hızlı harbi lal loy lom cularız biz,
bizden daha iyi lay lom lom cumu olur.............

:D :D :D :D

evet bu kurt doğmuş kafayı kaşıyor ama teker yok diyor ve de artık offroad yasak diyor ............şimdi 10 kilo bisiklet artı karbon artık mümkün olduğu kadar fazla stabilize ve toprak yolda bu bisikleti haşamat etmeden güzergahları hep asfalt üzerinden nakışlama olayı..........

evet korsan hasan bilir oralarda azmı cebelleştik bi sadomuz vardı kayboldu gitti.....aslında çok adam gitti burdan.......emme esas olayı patlatayım şimdi bu kartepe olayını yaparsan enver dost bak o zaman işte arkandayım..............

yalnız tren ile gitmece ve dönmece ...................
gidişte adapazarı treni dönüşte arifiyeden doğu ekspres yalnız bu tur cumartesinden olur çünki doğu ekspres çok geç geliyor dönüşte arifiyeye nedeni ta karstan gelmekte o biçim yük vagonu var 50 bisiklet alır ve katarın yanındadır ayrıca bisikletleri kilitleyip aynen restoranda çekilir veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
kartepe dönüşünde birer adet bira patlatılır ................

o biranın tadı orda çıkar ................
ayrıca zirveye sırf kartepe hatırına çıkarım yani o bozuk yolu 3 km lik kayalıklı taşlı topraklı yolu alıp 1640 a ama dersenki 1300 de kalalım o vakit otele çıkar 18 km rampa aynen 18 km iner ve arifiyeye 20 km pedallayarak doğuya bineriz ........bu tur bize topu topu 18 km inişi saymaz isen 39 km ye patlar derbentte ineceğiz ve bir km sonra maşukiyeden tırmanacağız ya 21 km yaparak zirve yada 18 km otel tercih senin haziran olabilir .................

Scudo

engin özen

Aktif Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
bir aksilik çıkmazsa turunuza ben de katılmak isterim..

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
1 - enver avcı
2 - memin doğan
3 - mehmet şer
4 - korsan hasan
5 - engin özen

millet bakın devamlı söylüyorum ama kimse farklı yere çekmesin konuyu.bu tur performans turu.kafamıza estikçe durma şansımız olmayacak.yolumuz uzun ve hava karardığında hala dağların arasında olacağız.aklınızı başınıza devşirin gardaşlar :D ben bittim daha gidemeyeceğim gibi laflar turu bozar.küfür etmek serbest tabi :) niye sizi dinlemedim de geldim bu tura,hay aklımı diyerek bas bas bağırabilirsiniz ama yavaşlamak yok.tempoyu düşürmek yok..
bu arada kudret abi madem ki kartepe yap diyorsun yapacaksak zirve yapalım anasını satayım :D 3 km'nin lafımı olur be abi...18 yapan 21 de yapar.hatta dönüşü bisikletler ilemi yapsak.çok kısa mesafeli bir tur olacak yoksa. (yahu bende belamı arıyorum ha :D )

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
o kartepe hatırı için sesim çıkmıyor bisiklete 4 ytl para alıyorlar zati ,banliyö ne güzel 1.5 ytl alıyor yalnız harbi harbi bunun için ayrı bi topik açıp trenle gidip dönmece ve cumartesi yapabiliriz nedeni doğu çok geç geliyor.....pazartesi işi olanlar çok geç kalır eve, avrupa yakadan sen geliyorsun ..............
gerçi araba ile haydarpaşaya gelebilirsin ......... gece geç kalma durumun olmaz ve haydarpaşadan arabaya atlarsın ,,,,,

evet tren ile gidip dönmece son tahlil,,,,,,

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
öyle olsun.tren ile gidip geliriz.sen gel abi şu kurtdoğmuş turuma.sana bisiklet veririm ben merak etme.altındaki scott'ı aratmaz.yada sen benim scott'ı al ben giant ile gelirim.fazla bi bahanen yok abi bu turda.yazıyorum adını

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@enver avcı

durrrrrrrrrrrr
babooooooo sakın yazma,,,,,

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

nedeni var 8 mayısta şilede antreman kadrosunda bayağı adam var onlara ayıp olur ayrıca iznik köfte olayında 15 mayısa da talip var............
bu kurt doğmuş için senin bisikletten bi adetini alırım ama başka bi zamana ....

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

abi önce 8 sonra 15 köfte falan.sanki yan çiziyormuşsun gibime gelmeye başladı haberin olsun :D :D :p

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yok yahu .....adamları ekmeyeyim sayı çoğaldı .....
bu pazar garipçedeyiz beraberiz..............
yalnız resimden gördüm harbi toprak yol ve orda amortisör şart benim bisiklet ile olmaz fox maşa gitti çünki ,evet sana borcum var bi adet kurtdoğmuş...............

söz unutmayacağım .................

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

abi yollar gerçekten fena.adamın kutusu dağılıyor yemin ediyorum :D sen hangi bisikleti istiyorsan onu alırsın.ben giant ile geleceğim.son hali fena oldu.kadroyu komple karbon kaplattım.ön ve arkaya kırmızı mavi led takılıyor. çakar özellikli ve çipli.sıralaması bozulmadan sırayla çakıyor....tam bi karaşimsek oldu ......gece o köy yollarında nasıl da ben burdayım diyecek tahmin edemiyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@enver avcı

enver aklıma bi fikir geldi özelden mesaj atarım şileye antremana gelecek arkadaşlara derim hepimiz kurdoğmuş a gidiyoruz diye ağır olacağı kesin yalnız aralarında yeni çocuklar var şile 100 km bile onlara zor gelebilir, bu yüzden 50 km ye indireceğim olayı ,orda durum tahlili yapacağız 15 mayıs iznik turu için çünki şile antremana gelecek arkadaşlar iznik e de gelecek olanlar...bu pazar gene konuşuruz olayı, 8 mayıs kurt doğmuş turu toprak yollarda daha fazla güç sarfetme olayı olur, genç arkadaşlar için ,neyse bu pazar olayı ameliyat masasına yatıralım garipçeye gelen arkadaşlar içinde iznik e talip olanlar var ayrıca şile antremana...

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
pazar günü hastayla ilgileniriz abi o zaman.tedavi yaparız..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@enver avcı

12 olduk bilem,kesin gidiyoruz ve orhan arkadaşımı tanıdım fakat bisikleti çok ağır o garipçe rampasında onu kollayacağım ..............

:in: :in:

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
abi yemek işini ne yapacağız.... Ne poh yiycez :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@enver avcı

sen bana bakma ben gene yanımda çıkın mıkın getiririm yoldan muz yerim dört tane ...isteyen köfte yer ,isteyen balük.................

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
tayfun kardeşimde geldi.oralarda tecrübelidir.kontenjan 10 kişi dostlar.fazla kalabalık turu zora sokar.4 kişilik yerimiz var.gerçekten gelecek durumda olanlar yazsın adını.sonradan gelemeyipde gelmek isteyenlerin önünü kapatmayalım...
1 - enver avcı
2 - memin doğan
3 - mehmet şer
4 - korsan hasan
5 - engin özen
6 - tayfun kara
7 -

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
valla 10 kişi ideal enver üstad evet o yolların resimlerine baktımda valla harbiden zor olay bunu sende ifade ettin şimdi şile olayı sonucundan önce zati bu garipçede olaylar belli olacak yani şile antreman öncesi burda yapamayan orda hiç yapamaz yani şile rampada ....ki garipçe kolay bi tur......senin bu tur 1000 garipçe olayı...............
duruma göre geleceğim ama altımda inan benim bisiklet olmaz ise ben havaya giremem yani evet biliyorumki o gıant ultra bi şey oldu görmeden anladım ama dedim ya alıştım kendi bisikletime başka olursa havaya giremem sonra beni boşar bisiklet... onu başka bi dilber ile aldatamam zati bana yan yan bakıp bakıp duruyor evde...

:D :D :D :D

:) :) :) :) :D :D :D :D :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Kudret Kurtcebe

kendi mesajıma cevap vereyim evet garipçe topiğinede yazdım valla aytekin ile konuştum birazda ,
bu iş yatar iznik olayı 8 mayıs pazar ise kurt doğmuş olabilir emme yukardada yazmışım benim hatunun üstüne başka hatun olursa ilk fırsatta beni hatun üzerinden atar nitekim muhanmede yollandım bisiklet ile ,
aytekde bakım yaptırdı .....furç yataklar bitmiş bi senede bitermi yahu demekki çok biniyoruz .............

:) :) :) :) :)

evet bu pazar garipçede şu kurt doğmuşu yatıralım masaya ...
ama çok kötü bakıyor benimki...............

:D :D :D

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
-1 .Bülent (Airgöbek)
1 - enver avcı
2 - memin doğan
3 - mehmet şer
4 - korsan hasan
5 - engin özen
6 - tayfun kara
7 -

Sanırım eksilere Orhan abi ve Promil Berk i de eklememiz gerekli. Keremde gelecektir. Artı Bu Kurtdoğmuş turu değil mi? ...

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@uzaktr

Bülençiğim 7-8 Mayısta İstanbul dışında bir etkinliğe davetliyim onun için maalesef gelemeyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: Cool_uzak

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@uzaktr

kerem de sanırım başka bir turda olacak o tarihde.berke ulaşamadım.açmadı cebini.başarda katılıcak bize muhtemelen.biraz bel sıkıntısı yaşıyor.bu pazar garipçeye gelicek.iyi hissederse bi sonraki hafta kurtdoğmuş turumuzada dahil olucak... yahu herşey bi yana da sen nasıl bir insan sın.nasıl adını ilk sıraya yazarsın ulan :D :D ulan mı :p :p göbek cuk diye oturdumu.ne yaptın...