2011 modeller

Konu, 'Sedona' kısmında rıfat uçkun tarafından paylaşıldı.

1. rıfat uçkun

rıfat uçkun Yeni Üye

2011 modeller satılmaya başlandı mı ? Bir de 2011 751'in ağırlığı ve bagaj takılıp takılmadığı konusunda bilgisi olan var mı?

2. Batuhan İŞBİLİR

Batuhan İŞBİLİR Kıdemli Üye

Seviye:
    ağırlığını bilemiyeceğim ama bagaj konusunda bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. bagaj takılamayan veya baajla uyumsuz bisiklet görmedim daha ben. o konuda bir tereddütünüz olmasın yani.

3. Barış Karapınar

Barış Karapınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    2011 modellere burdan bakabilirsiniz: http://atillabisikletklinigi.com/
    anasayfadan 2011 sedona bölümüne basarsanız bütün modeller gelir resimlere tıklayıncada özellikleri gelir. :)

rıfat uçkun

rıfat uçkun Yeni Üye

sedona 751 almaya karar vermiştim ancak ankaraya gelmemişti beklerken aklım corratec xvert motiona kaydı. sedona kaybetti beni maalesef.

İlginizi Çekebilir

Website_Drafting_Image_20m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
fatguysuffers.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2016-1-7_21-37-56.png
Dört yıl önce kalp ameliyatı olduğumda, hem ameliyat öncesinde hem de ameliyattan sonraki günlerde hemşirelerin düzenli olarak bende EKG ölçümleri yaptıklarını hatırlıyorum. Hastanede yattığım...