2011 Model Suntour Epicon

Tepki
76
@Barış Birlik

Kesinlikle doğru çünki dandik zoom bile tavan yaparken xcm taş kesiliyor :) Bende epicon almayı düşünüyorum epicon hakkında olumlu şeyler duydukça iştahım kabardı inanın :) hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: Ali ERTURAN
Scudo

Ali ERTURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
354
Bisiklet
Whistle
@Onurleo

Dostum Sirkeci' de Aslı Bisiklet bana 250 dolar demişti ama o fiyat çok kabarık bence.Ben tanıdık aracılığı ile aldığımdan daha ucuza geldi.Aldığım yerde de 340-350 TL civarı olması gerek.

• Beğen
Tepkiler: Onurleo

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek
@Onurleo

2009 Epiconların çalışma prensibi ve malzeme kalitesi biraz daha farklı diye biliyorum ... Ancak 2010 ve 11 ler tasarım dışında bir fark yok sanırım ama modele göre değişir Epicon 2011de bazı üst modeller çıkardı mesela :)

emre karakoç

Daimi Üye
Tepki
212
Ben de 4 ay kadar önce Erdoğanlar bisikletten almıştım epiconumu. Orjinal kutusunda gelmemişti ama sağolsunlar ayarlarını kiloma göre yapıp yollamışlardı. Uzun süre araştırdıktan sonra seçmiştim. Gerçektende Fox, rock Shock gibi markaların havalı modelleriyle ciddi fiat farkı var. Bundan daha ucuz ve hafif olan sanırım RST Gilia var ama ondanda çok fazla şikayet bildirilmişti.

Levent Sönmezer

Daimi Üye
Tepki
91
Bisiklet
Mosso
Selam arkadaşım.
Yüklediğin resimlerden 5. fotograf yani sol bacağın arkasındaki yazılı olan numara onun imal yılını ve seri nosunu verir.
Şöyle başlar;

SF07......
SF08......
SF09......
SF10......
SF11...... gibi yazar.

SF Suntour Fork demektir.

07-08-09-10-11 İmal yıllarıdır.

...... noktalar seri numarasıdır.

Umarım bu açıklama yeterlidir.

Saygılar.

• Beğen