2011 Model Sedona 741

Tepki
8
Uzun zamandır hayallerini kurduğum bisikleti sonunda aldım :D

İşte Birkaç Fotoğraf=

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

Türm Yorumlarınız İçin TEŞEKKÜRLER...

Scudo
Tepki
89
benim bisiklet:) frenler çok işime yarıyor özellikle yağmurda felan çalışmasında sıkıntı yok.suluk taktırmışsın benimde aldığım firma ne bi suluk ne bi ışık(far) hiiç mi hediyesi olmaz be insanın gönlü geniş olacak.bu aralar pek sürmüyorum hem hastayım hem KASKım yok hala :( sakın kasksız çıkma derim mazallah bikaç tehlike atlattım bile kask eldiven bisikletin farzı kardeş

• Beğen
Tepkiler: Ertan Demirci

Ƥinokyo

Forum Demirbaşı
Tepki
596
İsim
Önder
Bisiklet
Trek
@ibrahim m yaradilmis

nerden almistin :) bir ay once bende aldim bikeandoutdoor dan sedona 321 SEDONA eldiven hediye ettiler suluk onermisti :) eldiven aldim biraz israrci olunva aliyorsun :) kask arastirmadan aldim limar525 red serisi kullanimi guzel ama yurt disinda bazi firmalarda bazi kask modelleri gordum kaskimdan biraz sogudum :) ama kask eldiven sart

• Beğen
Tepki
8
@ibrahim m yaradilmis

aynen dediğin gibi frener benimde çok işime yarıyor aslında ben aldığımda sadece kadro zincir koruyucu verdiler (maksat reklam olsun :D ) geri kalan herşeyi (ön far , arka stop , kask , eldiven , suluk , suluk kafesi , pompa) ben kendim aldım ve hepsi 93TL tuttu... yorumun için teşekkürler bol pedallar...

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
güzel bisiklet hayırlı olsun umarım her konuda hayallerini gercekleştirirsin

• Beğen