2011 Model Salcano XRS 800 üm...

Zafer KAPLAN

Daimi Üye
Tepki
239
Bisiklet
Focus
Bir ay beklediğim mavi bisikletim nihayet Cuma günü geldi ve serviste montajını yaptırdıkdan sonra,içimde kocaman bir mutlulukla eve geldim...
Çok hızlı şekilde kendimi hazırlayıp uzun yolların ve yeni bisiklet arkadaşlarının vazgeçilmezi olmayı planlıyoruz mavi ile...Sizlerle bir kaç fotosunu paylaşıyorum...
Çok geç kaldığımı anladım mavi gelince bisiklet almak için ama kaybedilmiş zamanı beraber yakalayacağız inşallah.

http://i56.tinypic.com/nyww8x.jpg

http://i55.tinypic.com/xleec5.jpg

http://i55.tinypic.com/xc9oie.jpg

http://i56.tinypic.com/2cz2b6r.jpg

http://i52.tinypic.com/mb6c7a.jpg

Scudo

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Abi hayırlı olsun.Ben yakından siyahını inceleme forsatı buldum gerçekten güzel bir bisiklet bende niyeti bozup bir yol bisikleti alacağım öyle gözüküyor :)
GÜle güle kazasız belasız bin :)

• Beğen
Tepkiler: Zafer KAPLAN

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Mavi ve beyaz güzel ve uyumlu olmuş, hayırlı olsun, güle güle geze geze bol pedallamalar

• Beğen

Kaan Bayhan

Forum Bağımlısı
Tepki
377
Bisiklet
Scott
Çok şık bir bisiklet
Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde Kullanın

• Beğen

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
ilk işiniz vites fren kollarının konumunu ayarlamak ile başlamalı yoksa yolda alacağınız performans sıfır olur
örnek;
(link)

hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler
daha iyileri sizin olsun

diavolo

Forum Bağımlısı
Tepki
486
Hayırlı olsun, çok güzelmiş, yalnız benim gözüme takoz takıldı. yol bisikletinde hiç görmedim, hoş benim Mtb'lerde de yok :) eminim başkalarının da gözüne batacaktır :D

• Beğen

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
ya abi kocaman firma vites kolları yanlış takarmı ya :( hayırlı olsun ya :(

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hayırlı olsun. Son dönemlerdeki yarışlar ve forumdaki yol bisikleti fotolarını gördükçe içim kıpır kıpır ediyor. En iyisi kendimi araziye atıp mtb'nin tadını çıkarayım yoksa o ince tekerler beni benden alıp gidecek uzaklara.

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Hayırlı olsun.Salcona yol bisikleti ilk kez görüyorum.Farklı ve değişik bir bisiklet...Mavi rengi hoşuma gitti.Güle güle kullanın...

• Beğen

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
Merak ettiğim modeldi gayet güzel görünüyo.Arkadaşlarında bahsettiği gibi takoz bkz.(ayaklık) kötü durmuş, pro bisikletlerde ayaklık olmaz herkesin bildiği gibi.Birde bisikleti tam duvara yaslayıp ; yandan, önden foto çekerseniz sevinirim.

Kazasız sürüşler...

• Beğen

Zafer KAPLAN

Daimi Üye
Tepki
239
Bisiklet
Focus
@Kerim KOÇAK

Evet bende dün eve gittiğim gibi ayaklığı çıkardım zaten,en yakın zaman fotoraflarını görebilirsiniz,
yorum için teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Kerim KOÇAK

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
Salcano nun bu sene çıkarttığı tüm Bisikletler içersin de (giriş seviyesi) tek beğendiğim ve kendim için düşünebildiğim bir Bisiklet, gerçekten çok güzel, iyi günler de bol bol pedallara..

• Beğen

serhat toy

Forum Demirbaşı
Tepki
369
Ben bu bisikletin sora olmayan modelini almayı düşünüyorum...

Biraz görüşlerini yazar mısın, bisiklet nasıl?
Lafı edilecek bir şeyler yaşadın mı bisikletle?

Gibi şeyler..

• Beğen

Zafer KAPLAN

Daimi Üye
Tepki
239
Bisiklet
Focus
@serhat toy

Valla Serhat arkadaşım daha birbirimize yeni yeni alışıyoruz...
Aksesuarlarımızı bile ay başında almayı planlıyoruz mavi ile...Ben siyah gelecek sanıyordum Mavi geldi hiç kızmadım çünkü mavi renk benim rengim..
Ayrıca bisikletim Sora modeli değil XRS 800...Fiyatı Türkiye şartlarında başlangıç için bence çok iyi idi ve aldım...1 ay kadar bekledim bizim bu taraflarda böyle modeller satılmadığından siparişle aldım...
şu an sadece şehir içi turları atıyorum sabahları erken saatlerde,hem uzun süren hamlığımı gideriyorum.....Ağırlığını ölçmedim ama 11 ila 13 km ağırlığında sanırım...
Aksesuarlarımı tamamlayıp uzun turlara yollara çıkmayı sabırsızlıkla bekliyorum.....
Ayrıca çok yeni ama şimdiye kadar hiç bir sorununu görmedim bir tek biraz acemilikten montajda ayaklık takmışız onuda çıkardım...Vites ve fren kolları gayet yumuşak ve sağlam....Ben memnunum sizin aradığınız tam nedir bilmiyorum ama başlangıç için tavsiye ederim...
Not;Geçen akşam hesaplayamadım ve bir mazgala girdim çıktım arkada tekerleğimle sert bir giriş oldu fakat hiç bir sorunumuz yok....

• Beğen
Tepkiler: serhat toy