2010 trek 4300 alcam kararsızım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
arkadaşlar bu aleti alırsam pişman olurmuyum sizce ?
bir başaka düşüncem de 520 euro bunu verceğim paraya 2.el full deore takılı bir mtb mi almalıyım ?

Trek 4300 (2010)
Trek

Kadro: Alpha Black Aluminum w/semi-integrated head tube, formed down tube w/integrated gusset, formed top tube, monostay seatstay, forged dropouts w/rack and fender mounts, replaceable derailleur hanger
Ön Amortisör: Spinner 300 w/coil spring, remote lockout, 100mm

Tekerler: Formula Alloy FM31 front hub, FH-RM30 rear hub; Bontrager Camino rims
Lastikler: Bontrager LT-3, 26x2.0"

Vites Kolları: Shimano EF50, 8 speed
Ön Attırıcı: Shimano C051
Arka Attırıcı: Shimano M410
Ayna Dişli: Shimano M311, 42/32/22
Kaset: SRAM PG830 11-32, 8 speed
Pedal: Wellgo alloy platform

Sele: Bontrager Race Lux
Sele Borusu: Bontrager SSR, 31.6mm, 20mm offset
Gidon: Bontrager SSR, 25mm rise, 6 degree bend
Boğaz: Bontrager SSR, 10 degree
Çatal Yatağı: VP-A42E, 1-1/8" semi-integrated, sealed
Fren Seti: Tektro V w/Shimano EF50 levers

Fıstık yeşili veya siyah-beyaz-kırmızı renklerde.

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

Scudo

halid acar

Forum Bağımlısı
Tepki
600
tabikide full deoreli bi bisiklet almalısın mustafa sen turlara çıkmak için istiyorsun deore ihtiyacına tam cevap verir bence para biriktir ve bekle kesinlikle gelir bi bisiklet eminim

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
bence bu seneki whistle bisikletleri bekle fiyatları bayaa iyi olacak deniyo bu bisikletin biraz daha fazla fiyatına ful 2010 deore hidrolik bisiklet alabilirisin.

Tepki
3
slmlar bende uzun süre araştırmadan sonra trekte karar kıldım sonrasındaki çelişkim seri idi fiyat performans araştırmasından sonra 4 serisinde kararımı verdim sonraki çelişkim ise disk olmalımı yoksa gereksizmi idi yani ( 2009 ? 2010) bi kaç ayrıntıda fark görülüyo örnegin vites ve firen telleri 2009 larda kadronun orta direginin üzerinden geçmiş 2010 larda ise üste almışlar. disk konusunda ise hidrolik olmadıktan sonra anlamı yok ama görüntü kalitesi bakımından disk hoş görünüyor. biraz konudan uzak fikirler oldu ama belki katkısı olur kararında. treki tek geçiyorum.

gatila

Forum Bağımlısı
Tepki
812
kadro boyunuz nedir?
2008 Sedona-761 satmayı düşünüyorum
18"

gatila

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Tura hazır, geneli deoreli veya ayarında, arka aktarıcı XT
İkinci el, temiz:
(link)

Tepki
2
Bencede v fren daha mantıklı hem bozulsa bile ucuza yaptırılabilir vede kullanışı daha rahat.

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
@sinnerboy1981

kesinlikle katılıyorum trek tek geçilir. bende bu hafta 2010 trek 4300 v aldım . bende çok araştırdım çelişkilerim oldu ama sonunda trek dedim. disk fren konusunda hidrolik olmazsa gerçekten hiç gerek yok.

Tepki
5
mekanik disk fren kullanmadım ama kullananlar V frenden de sert diyo, ben hidrolik kullanmaya başladım gerçekten çok iyi çok güvenli hidrolik almayacaksan V fren işini görür

Rikoenriko

Daimi Üye
Tepki
397
aynısından ben 3 ay önce aldım.
tavsiye ederim. Ben aldıktan sonra daha çok şehirde kullandığımdan nispeten şehir kullanımına uygun bir bisiklet almış olmayı tercih ederdim. ama oriinalinde yer alan dış lastikleri daha yola uygun hale getirerek ve daha hafif bir ön amotisörle değişiklik yaparak bisikleti yola uygun hale gettirdim. şimdi bisiklet benim kullanımıma daha uygun hal aldı.
genel olarak memnunum fakat satın almadan önce kullanım amacına göre seçim yap derim.

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
@Rikoenriko

Lütfen mesaj tarihlerine bakarak ve yazılan mesajları okuduktan sonra mesaj atınız. Mustafa zaten bisikleti aldı. Hemde epey bi oldu. Konu Kilit... ;) ;)