2010 Satilik Tertemİz Bİanchİ Troy Kadro

Alperen KIR

Forum Demirbaşı
Tepki
77
Bisiklet
Scott
merhaba arkadaşlar,
4 ay önce aldığım bianchi troy bisikletimi kadrosunun küçük gelmesinden dolayı satıyorum. bi karışıklık oldu alırken o yüzden satıyorum. kadro tertemizdir. hiç bir sorunu yoktur.
FİYAT:310 TL( PAZARLIK PAYI VARDIR)
KADRO BOYU: S
KADRO:Alüminyum 6061 HF / Entegre Maşa Yatağı

(link)

Scudo

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@ÇETİNKAYA

Üstüne tıklayınca büyür.

Tepki
34
Bisiklet
Sedona
kardeş ben Istudak kulübünden serkan sizin kulübünüze de gelmek isterim dediğin gibi gerçekten troyun kadrosu küçük mü yani diğerlerine göre arkadaşım troy almayı düşünüyo.. kulübünüz hakkında bilgi verirmisin?

Tepki
74
Merhaba
Alperen bey Ben Birol Toraman izmirden.
Aklınızın bir tarafında olsun isterim izmirde Ahmet Erdal adında 39 yaşlarında bir şahıs bianchi marka reba maşa Full LX karbon gidon ve karbon boyunlu bir bisikletimi gasp etti.Ispartaya taşındı diye bir duyum aldım.
KENDİSİNDE HERHALDE KAS ERİME HASTALIĞI VAR (Bunun için doktora götürmek istemiştim ve gelmemişti) bundan ötürü bacaklar ve özellikle üst bacaklar çok ince vücütta da defermasyon var görür veya rastlarsanız lütfen bildiriniz.
Birol Toraman
0 232 250 62 98
0 533 254 95 75

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
@toramanbirol

Merhaba Birol bey, bende Ispartada yaşıyorum. Zaten Isparta küçük bir il ve kaç tane iyi bisikletçi var az çok biliyoruz yani. Sizin Bianchi'nin modeli neydi acaba? Bisikleti tarif etmişsiniz de modeli-rengi felan söylerseniz daha iyi olur..

Tepki
74
Aslında kadro farklı bir marka ama İzmirde bianchi nin fabrikasında takım için boyatümıştım Siyah bayaz boyalı hidrolik frenler de dahil fULL LX var üstünde.Maşa gidondan kitlemeli Reba
Gidon ve gidon boynu siyah parlak karbon...
Fakat bu insanın bu bisikleti kullanacağını zannetmiyorum.Belki de kendi bisikletinin üstüne koymuştur benim malzemeleri ayrıca başka bir bisikletimdende fren kollarını değiştirmiş.
Kendi bisikletinin rengi ise garip bir pembe ve üstünde bir sürü sticker var yani bir markası yok.

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
@toramanbirol

Görmedim daha önce, görürsem haber veririm size merak etmeyin;)

Alperen KIR

Forum Demirbaşı
Tepki
77
Bisiklet
Scott
@toramanbirol

merhaba birol bey.
tabikide eğer bu kriterlere uyan birisini görürsek eğer biz ısparta bisiklet grubu olarak size haber veririz. ben gruptaki diğer arkadaşlarıma da bu konuyu belirteceğim. görürsek eğer size bilgi vereceğiz ;)

Alperen KIR

Forum Demirbaşı
Tepki
77
Bisiklet
Scott
@ÇETİNKAYA

büyük resim koyunca konu siliniyor. o yüzden böyle koydum. resmin üstüne tıklarsanız eğer resim büyüyecektir :)

Alperen KIR

Forum Demirbaşı
Tepki
77
Bisiklet
Scott
@serkan bayazıt

merhabalar serkan bey.
troyun kadrosu S,M VE L olarak3 kadro boyu var. fakat ben bi karışıklık yüzünden s boyunu aldım :) aceleyle oldu biraz o yüzden. onun için şimdi satmak istiyorum kadroyu. normalde küçük değil yani.
KULÜBÜMÜZ İSE ISPARTA ÇAPINDA OLUP BÜTÜN BİSİKLET SEVERLERE AÇIKTIR :) HERKES KATILABİLİR. BİZ DAHA YENİ YENİ BİRLİK OLUŞTURDUK. VE ARTIK HEP BİRLİKTE HAREKET ETMEYE BAŞLADIK :) KULÜBÜMÜZ HERKESE AÇIKTIR YANİ :)

Alperen KIR

Forum Demirbaşı
Tepki
77
Bisiklet
Scott
@Fatih Özçetin

HOCAM SİZİ MSNDE EKLEDİM. GÖRÜŞEBİLİRİZ.

Alperen KIR

Forum Demirbaşı
Tepki
77
Bisiklet
Scott
bir kaç resim daha :)
bisikletimin kadrosunu sadece kadro boyu küçük geldiği için satıyorum.
başka hiçbir sorunu yoktur. alan arkadaşa şimdiden hayırlı uğurlu olsun.
(pazarlık sünnettir)

(link)
kadro tertemizdir. resimlerde de görüldüğü gibi.
(link)

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
Arkadaşlar, kadro için ciddi alıcılara sesleniyorum. Alperen'e beraber aldık bisikleti ve daha 4 ay anca oldu alalı. Zaten fazla da kullanılmadı bisiklet. Ne zaman bi gezi varsa beraber çıktık. En ufak bir sorunu yoktur kadronun. Çizik dahi bulamazsınız. Aslında kadroyu ben alacaktım fakat maddi imkanlardan dolayı alamıyorum.. Alıcı arkadaşların kesinlikle kaçırmaması gerekir diye düşünüyorum. Zaten Troy kadro piyasada da pek yok.. Fiyat konusunda da anlaşabilecğinizi düşünüyorum. Nerdeyse 10 yıldır beraber pedal bastığım tek dostum sonuçta :)

Alperen KIR

Forum Demirbaşı
Tepki
77
Bisiklet
Scott
arkadaşlar ilan günceldir:....