2010 Model Suntour Axon (Hasarlı)

Arkın Şeker

Forum Bağımlısı
Tepki
232
Bisiklet
Canyon
Arkadaşlar elimde fazladan duran hasarlı maşamı 150 TL'den satışa çıkartıyorum. Hasar maşanın üst kısmındaki siyah bölgededir. Hasarın şehir içi turlarında sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum. Tekliflerinize açığım. Buyrun resimler ve hasarın ayrıntıları;

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Cengiz Gökalp

Forum Bağımlısı
Tepki
326
Bisiklet
Scott
nasıl bu hale getirdiğini öğrenebilir miyim . biz de ona göre önlem alalım. sanırsam yere düşürdün ?

Cengiz Gökalp

Forum Bağımlısı
Tepki
326
Bisiklet
Scott
@a-seker

geçmiş olsun. neyse hayırlı satışlar

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bacak kısmı temiz görünüyor. parcalayıp sadece bacagı satma sansın var mı . ? kendi maşama takmak istiyorm...

Arkın Şeker

Forum Bağımlısı
Tepki
232
Bisiklet
Canyon
parçalama nasıl olur maşalarda onu bilmiyorum.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
çok kolay. alttaki iki vidayı biraz gevşetip bi çekiç gibi biseyle içine vurdugunuz zaman vida geri gider.sonra vidaları cıkarırsınız ondan sonra sıyrılıp gelir beyaz olan kısım..

Koray Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
146
Bisiklet
Specialized
peki maşadaki gidondan kontrolü sağlayan parça sökülüp başka maşaya takılabilir mi?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
takılır evet... onu unuttum bak ben. :) ondan banada lazım. satmak istersen eger dostum alabilirm kesinlikle. ;)

Koray Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
146
Bisiklet
Specialized
@cengizhan bekir bayram

Önce ben sordum :p

bu arada gerçekten her maşaya uygun mu takılabilir mi? takılıyorsa bende bir fiyat alabilir miyim parça olarak satarsan... geçenlerde bir kişiye rock shox sormuştum bendeki maşaya uymayacağını söylemişti.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
:) sr suntour lock out unu sadece aynı markalara takabilrsin. rockshox ın mekanizmasıını axonlara axonlarınkini rockshox un maşalarına takamazsın. aynı markada bütün masalara olr

adem dagdelen

Daimi Üye
Tepki
46
Bisiklet
Scott
bende hava bölümündeki malzemelere talıbım kardesım sökulmesını anlatayım sana üst taraf 22 24 anahtar ıle sökülüyor alt taraf ıse 20 22 anahtar ıle sökuluyor bana lazım olan ıse hem ıcındekıler hemde ustten ve allttan sökulen ıkı aparat daha detaylı konusmak ıstersen 05449260071 hemen göruselım

Koray Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
146
Bisiklet
Specialized
@cengizhan bekir bayram

teşekkür ettim bilgi için... ben şu rock shox'u bir araştırayım

Arkın Şeker

Forum Bağımlısı
Tepki
232
Bisiklet
Canyon
hava bölümündeki malzemeler hangileri oluyor acaba?

Kerem İldeş

Daimi Üye
Tepki
48
Bir düzeltme yapayım sattığınız maşa 2011 modeldir.

Arkın Şeker

Forum Bağımlısı
Tepki
232
Bisiklet
Canyon
2010 model sedona 781'in üzerinden çıkartılmıştır ama. bu sebeple 2011 olamaz. ama gene de teşekkürler bilgi için.

adem dagdelen

Daimi Üye
Tepki
46
Bisiklet
Scott
sen bana kardesım telden ulasırsan ben sana detaylı anlatırım 05449260071 beklıyorum

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
Açık konuşmak gerekirse bunu alacak kişiye tavsiyede bulunurum sakına kullanma!! parçalarında veya ekipmanalrından faydalanılabilinir mesela,satıcıyada söylemek isterim ya parçalıyarak satsın yada çöpe atsın çünkü çok yazık olur; ön maşa hayat riski taşıyan BİR biisklet ekipmanıdır. hanı bunu paraya dönüştüreyim düşüncesinede kapılmamasını temenni ederim. ÖNCE SAĞLIK ben parasını vereyım ama biri bunu kullanmasınn!!!!!

maşa kazası yaşıyan bir yarışçıyım.çok iyi biliyorum ölümden döndüm

Arkın Şeker

Forum Bağımlısı
Tepki
232
Bisiklet
Canyon
Çok doğru söylüyorsun arkadaşım ama ben herşeyi açık açık yazdım. bu maşanın şuan sağlıklı olmadığını bende biliyorum ve tüm ayrıntılarıyla resimlerini çektim. tabiki araziye bu şekilde asla çıkamaz bunun vebalini ben alamam zaten. arkadaşlarında söylediği gibi parçalarına ihtiyacı olan arkadaşlar için parçalayabilirimde. "paraya dönüştüreyim düşüncesinede" "ben parasını vereyım" bu iki kelime çok yanlış kullanılmış bence. paraya dönüştürüp insanların sağlığını tehlikeye atmak olsa amacım hasarlı olan kısmı kaynak yaptırıp forumda aynı maşanın piyasa değeri olan 350-400 liradan satardım. sizden ricam kimseyi zan altında bırakmayın.

Kerem İldeş

Daimi Üye
Tepki
48
Eger masayi parcalayarak satarsaniz masanin ic sistemine ben talibim. Ic sistemden kastim; sag bacaktaki rebound tupu ve sol bacaktaki hava tupune.