Satıldı 2009 Model HILLTOP SLR-700,yenilere ve maddi sıkıntıdakilere birebir...

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Mertcan Aydın tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mertcan Aydın

Mertcan Aydın Üye

Seviye:

Arkadaşlar,bisikletimi satma sebebim yol bisikletine geçiş yapma isteğim,eğer satabilirsem geçeceğim...

-Bisikletimin komple vites takımı Shimano Tourney'dir.
    -Tamamen aluminyum parçalardan oluşmuştur.
    -Kilosu yaklaşık 12-13 tür.
    -Sürüşü çok keyifli bir bisiklet,rahatlıkla uzun mesafe yol yapılabilir.
    -Ölçtüğüm kadarı ile 51 cm'lik bir kadrosu var,1 az-çok olabilir.
    Standart aluminyum pedalları vardır.
    -Bisikletimin düzenli ayar ve bakımlarını sitemiz üyelerinden ve eski yarışçılarımızdan olan Selami Daban yapmıştır.
    -Bisikleti alan arkadaşıma ön ve arka far takımı ve m beden kask hediye edeceğim.

-Bisiklet için istediğim miktar 425 liradır,belirli bir miktar pazarlık payı vardır,ciddi alıcı arkadaşlarım için daha detaylı fotoğraflarınıda paylaşabilirim.

Bana ulaşabilmeniz için mail atabilir veya arayabilirsiniz...

mertcan.aydin@windowslive.com

0507 211 02 47

İlginizi Çekebilir

3.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
upload_2016-6-14_16-59-6.png
Soru böyle: "yokuşta daha iyi çıkmak için tek çözüm yokuş antrenmanı mı?" ve benim yaşayarak öğrendiğim bir cevabı var. Yıllardır beni tanıyanlar bilirler "yokuş özürlü" birisiyim. Bunda nispeten...
strava2.JPG
Merhaba bir hatırlatma yapayım: Bu forumda tanıdığım ve performansı benden çok yukarılarda olan bisikletçi arkadaşlarım var. Burada yazacağım şeyler, bu işin doğrusu budur diye tecrübeli...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.