2009 Cube LTD Comp Disc mi Scott Aspect 30 2009

KAAN79

Üye
Tepki
1
merhaba arkadaşlar foruma uzun bir aradan sonra ilk kez yazıyorum. ilkbahara kadar bisikletimi yenilemeyi düşünüyorum ve şu sıralar aklımı kurcalayan bir marka cube.gerçekleri söylemek gerekirse tasarım olarakta fiyat\kalite olarak ta gayet başarılı.beni düşündüren cube markasını Türkiye'ye getiren distrübütör yok sanırım, böyle olunca da bize yurt dışı yolları gözükücek demektir. Siz olsanız hangi markayı neden tercih ederdiniz?şimdiden teşekkürler(link)

Scudo

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Ben senin yerinde olsam böyle bir şansım var madem :) hiç düşünerek sinir stres,asabiyet olmadan küp(CUBE)'lere bin derim:eek: :eek:
Antalya dan sevgilerimle..

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
evet cube türkiyede pek yaygın değil... satıcısıda yok fakat gerek kadro açıları olsun gerekse dayanıklılık, cube bu fiyata alabileceğiniz en iyi opsiyonlardan birisi....
ama ben derimki cube düşünüyorsanız bi FS kadrolarınada göz atın... FS konusundada gayet başarılılar..

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
Keşke tr de olsa biçim olarak giant a çok benziyor gerçekten sağlam bir marka

dk_35

Üye
Tepki
9
artık türkiyede dis. var artık oda aslı bisiklet.

ilkerikier

Daimi Üye
Tepki
251
@KAAN79

evet artık cube da resmi olarak Türkiye'ye gelecek ama ben şahsen yurt dışına gidecek ve bisiklet alabilecek olsam orbea alma alırdım.
kadrosu çok hoşuma gidiyor.

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
ben yerinde olsam bu iki bisiklet arasından cube tercih ederdim

ugur4

Üye
Tepki
32
Giant Boulder yoksa scott aspeckt 60 serisinmi alsam ikisinin arasında kaldım hangi marka saglam dag bayırda???

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Estetik olsun istiyorsan CUBE al, kendini ispatlamis-prestijli marka istiyorsan Scott.CUBEun kendini ispatlamasi lazim, Scott,Trek, Cannondale, Specialized ile ayni sinif degil bence.