2009 alanya triahtlonu

Fırat Dizman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.018
Bisiklet
Cube
2009 Alanya ITU Triathlon Premium European Cup
Event Information
Event Location: Alanya, Turkey
Event Date: October 25, 2009
Technical Delegate 1: Oscar Petroboni
Phone(s): +90 242 519 43 61 / +90 532 422 69 69
Fax: +90 242 519 43 61
Email: spororg@hotmail.com
Mailing Address: Saim KANLI
Street:Güller Mah.Kıymalı Sok.75.Yıl Spor Salonu
Town:Alanya / Antalya
Zipcode:07400
Country:TURKEY

Entry Fee: 45 Eur
Prize Money: 25000 Eur
Host Hotel: Mesut ÖZDEMİR
Tel:+90 242 322 61 76
E-Mail: alanya@aquasun.com.tr
(link)
Nearest Airport: Antalya Airport
Event Office: Saim KANLI
Street:Güller Mah.Kıymalı Sok.75.Yıl Spor Salonu
Town:Alanya / Antalya
Zipcode:07400
Country:TURKEY

Event Website: (link)

• Beğen
Tepkiler: Ozden Ozturan
Scudo

Fırat Dizman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.018
Bisiklet
Cube
yönetim kuruluna:bir dilek: her yıl yapılan alanya triahtlonu ücretli bir yarıştır,bunu ne için söylüyorum,yönetim kurulundan bunu bilen olmayabileceğinden geçen yıl Türklere 50 tl adam başı idi,ferdi veya takım ,daha önceleri Türk kulüpler için ferdi değil ,ücret konusu halledilebiliyordu ,örneğin son iki yıldır akşam üstü 15:00 a kadar kayıt yaptıranlardan ücret alındı ,o saatten sonra genel sekreterin baskısı sonucu ücret alınmadı,tabi bu üzücü bir durumdu ,yani sabah erken davranıp kayıt yaptıranlar enayi oldu ,ve verilen fatura vs benzeri şeylerdede ,alanya yarışı katılım ücreti olarak değilde alanya belediyespor bağış makbuzu olarak makbuz kesildi,bunu disiplin ve basın yayın kurulu üyeleri,olan avukat arkadaşlar yasal anlamda ner olduğunu iyi bilir,yani kesilen makbuzların,içeriğ vs bunların şekilleri vardır.ricamız: bu yıl bu işin önceden halledilerek zaten buhranda olan kulüplerimizin ,dahada sıkıntıya düşmemesi ,10 sporcuyla katılan bir kulüp sadece 500 tl katılım ücreti ödüyor ,hani,yolu,yemesi,içmesi vs
şu var evet alanyada iyarış öncesi ve sonrası çok güzel bir yemek olayı var oda parayla oluyor,ama istenirse halledilebileceği görüşündeyim.
saygılarımla

Fırat Dizman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.018
Bisiklet
Cube
bu yazımdan sonra ifederasyon formunu okuyan arkadaşlar bilir,başkan ,genel sekreteden ,alanya talimatnamesine Türk sporculardan,ücret alınmayacak,maddesinin konulmasını istedi,ne olur bilemem,ama benim için bir adımdır,sesin duyulduğuna ,ama hale içimizde çoğumuz,amacı farklı,sadece hataları kovalıyor,açık arıyor,oradada yazdım forum açılmadan önce yırtındılar bie resmi forum yok diye,şimdi bakan yok,neden!!!!!bu demek oluyorki ,sırf laf olsun diye söylemişler,karşıtlık,muhalefet,çıkar.Hala iyi olanı takdir edip,kötüyü oluymlu eleştirmeyi bilmiyoruz,yada işinize gelmiyor.