2008 Xt Hidrolik Disk Fren Seti

aykut52

Forum Demirbaşı
Tepki
204
urun 2008 modeldir dual hidrolik vites fren kolludur.2 ay kullanılmıstır cok temizdir yagı ve kablosu fabrika montajdır yani hazır settir hava yoktur.on fren 180 mm arka 160 mm dir.arka kablo uzunlugu 125 cm dir.fren padleri yenidir resin baradine markadır.arka kaliperde yanlıs ayardan dolayı ic kısmında cizik vardır fotodada gozukmektedir ama hicbir sorun teskil etmememektedir zaten ic kısımda kaldıgı icin gozukmemektedir.fotolardada goreceginiz uzere cok minik cizikler vardır goze batmayan.rotorlar smrt 62 deore lx centerlock uyumlu rotorlardır yamuklugu vs yoktur temizdir.arka rotorda percinlerde goruntu amaclı kırmızı boya vardı biraz kalıntısı kaldı asetonla rahatlıkla cıkıyor.centerlock sabitleme vidasından birisi xt rotor vidasıdır.kaliperlerin 2 vidası orjinal degildir ama islevsellik olarak bi fark yoktur sadece kafa tipleri farklıdır.

ped ayar mesafesi ve kol erim ayarı vardır cok guclu frenlerdir.fren kolu ozellikle belirtiyorum hem vites hem fren koludur yani dual kontroldur bu seti aldıgınızda baska bi vites kolu kullanamazsınız kollar 9 vites uyumludur.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

rotorun fren kısmında gozuken kırmızılık boya degildir cektigim ortamdan kaynaklanan parlamadır.
(link)

xt fren setinin sadece sıfır kaliper fiyatı fren kolsuz halde 230 dolardır fren kolunun sıfır fiyatı ise 160 dolardır toplamda 390 dolar etmektedir.benim sattıgım ustelik vites fren kollu modeli.Bir önceki seri 2007 model dual kontrol hidrolik xt kol 300 dolardır bu 2008 model üstelik.

Satış fiyatım 450 Tl dir. Pazarlık pay. Üründe dediklerim dışında bir şey çıkarsa iade garantilidir.

Aykut SAHİN 05348490193 24 Saat açık :D

Scudo

ali çakas

Üye
Tepki
4
dostum bana acil bi kliper lazım benim kliper yalan oldu ön zaten frk etmez adaptörlerle halledicem de fiyatta anlasırsak olcak galiba bana acil ulaş ces4-7ar@hotmail.com 538 454 58 32

ali çakas

Üye
Tepki
4
neyse sen düşün istersen 2 kliper ne olur tek ne olur acil cevap istiyorum... yoqsa mağazadan yeni almak zorunda kalcam

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
@ces47

Ne komik bir mesaj yazma şekliniz var, ne dediğinizi anlamak mümkün değil :)
Burası msn değil kardeş. Mesajlarını daha dikkatli yazmalısın, dakikada bir mesajmı atılır.

Bu arada teşekkür butonuna kaza ile bastım.

aykut52

Forum Demirbaşı
Tepki
204
kaliper olarak satmayı dusunmuyorum.set zaten sıfır kaliper fiyatına gidiyo.gayet makul bi fiyat.

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
selam fren setine talibim son fiat ne olabilir 0 505 827 8641

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
ilan durumu nedir?