Satıldı 2007 Model XC 3000

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Kadir Coskun tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kadir Coskun

Kadir Coskun Üye

Seviye:
    Yaklaşık 1500 km yol yapmışımdır 2 yıldır bodrumda hiç kullanılmadan durdu sadece 2 3 sezon kullandım. bisikletin ilk sahibiyim.Bisikletin hiç bir kazası yoktur temizdir. Bütün parçalı orjinal ve değişen parça yoktur. Bisikleti dün yıkayıp temızledim dişlileri vs yağladım.Ayrıca yanında KED spirit M 52-58cm hediye vericem.İstanbulda oturuyorum elden teslim veya kargo ile göndere bilirim(kargo alıcıya aittir) Resimler aşağıda... Fiyatı 550 TL dir.
    Kadro : Kron XC 3000 - 2007 model 16"
    Maşa : Suntour XCM
    Aynakol : Deore
    Fren-vites kolu : Deore
    Arka vites : Deore
    Gidon-gidon boğazı-Sele borusu : Zoom
    Elcikler ve sele : Setlaz
    Lastikler : IRC Mytos XC

Buda Hedeye Kask

İlginizi Çekebilir

PicsArt_09-19-07.47.23.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....
upload_2017-1-3_15-30-31.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.