2007 Model Kron XC 1000- 17.5 inch

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
2010 Ağustos'undan beri sahibi olduğum Kron Xc1000'i yol bisikleti alacağım ve boyuma göre küçük kaldığı için satıyorum. (1.83'üm ve gerekli ayarları yapsam dahi uzun yolda yorucu olabiliyor)

Tüm bakımları 15 gün önce Ortaköy'de yapılmıştır. Kadroda yaşından dolayı çizikler mevcut olsa da kırık çatlak vs. bulunmamaktadır. Yaşına göre iyi muhafaza edilmiştir. Kadro garantisi mevcuttur. İstanbul içindeki ciddi alıcılar tercih sebebidir. Ürünün görülmesinden ve denenmesinden yanayım.

Ayrıca Arazide kullanılmamıştır. Çoğunlukla Beşiktaş-Sarıyer sahil hattında gidip geldim. Teker seti ve lastikleri yeni değiştirilmiştir. Bisikletin fotoğraflarını çekerken aynakol kapağını söktüm ve de çizikleri rötuşlamaya çalışmadım; kozmetik kusurları saklamamak için.

Teknik Özellikler:

Boy: 17.5 inch
Maşa: Suntour Xcm Kilitli Maşa
Gidon boğazı ve gidon : Zoom
Sele: Selle Bassano
Sele borusu: Zoom (30cm)
Jant seti: Shimano 2010 WHM 505 Jant Seti - Sadece 1000km kullanılmıştır. Erdoğanlar bisikletten satın alınmıştır.
Dış Lastikler: 26x1.50 Cst Traveller
İç lastikler : Ön; Cst Traveller - Arka; Schwalbe SV Extra Light İğne Sibop İç Lastik
Arka arttırıcı: Altus 8li sistem
Ruble: Alivio 11-30
Aynakol : Alivio Fcm 411
Ön arttırıcı : Alivio
Fren vites kolları: Altus.

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

NOT: Bisikletle beraber no name Waterproof Sele altı çantası hediye verilecektir. Fiyata fotoğraflardaki İlumenox arka ve ön farlar, Sigma 1009 km saati dahil değildir. Ancak talebe bağlı olarak değerlendirilebilir.

İstediğim fiyat 525tl. Ciddi alıcılara yardımcı olmak isterim.

0554 202 doksandokuz 62

askin.anil@gmail.com İletişim için bu kanalları kullanabilirsiniz.

Scudo

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
İlan 500 tl'den günceldir.

Parça satışı yapmayı şu an için düşünmüyorum. Komponentler çok üst düzey olmadığı için, talebin sadece birkaç ürünle sınırlanacağını biliyorum. Tabiki talep olursa parçalama ve kargolama durumunu değerlendirebilirim.

İyi günler.

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
Acil nakit ihtiyacından dolayı bisikleti 450tl'ye çekmek durumunda kalıyorum. Aciliyet kalkarsa fiyat eski haline dönecektir.

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
@Mehmet Fatih Karakaş

Teşekkürler,

Detaylı bilgiye ihtiyacınız olursa mail ya da telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Serdal Doğan

Aktif Üye
Tepki
75
arkadaşım 1 ay önce yapsaydın bu ilanı şimdiye senden almıştım kısmet değilmiş hayırlı satışlar..parçalama olayına girerseniz takipte olucam attırıcıları alabilirim

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
@Serdal Doğan

Teşekkürler. Öncelikli tercihim fiyatı da uygun tuttuğum için bisikletin komple satılması. Her parçaya ayrı talep olursa parçalamayı düşünebilir ve arttırıcılar için size tekrar haber verebilirim.

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
@oğuzhan sarı

Önceliğim bisikletin komple satılması. Dolayısıyla şu an için düşünmüyorum.

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
İlan günceldir. Parçalara talep ya da detaylı fotoğraf isteyen varsa fotoğrafları çekebilir, bisikleti önümüzdeki 15 gün içinde parçalayabilirim.. Aksi takdirde ilanı tatil dolayısıyla donduracağım.

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
@Ömer Arslan

Düşünüyor musunuz? Yoksa sadece paylaşımda mı bulunmak istemiştiniz? :)

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
3 gün içinde bisikleti bütün alma talebi gelmezse bisikleti parçalayarak satacağım.

XC 1000 17.5inch kadro - 150tl (arka çatalda kadro koruyucusunun altında yeni fark ettiğim 1.5cm genişliğinde bir boya kalkması var düşünenlere fotoğrafını ekstra çekip göndereceğim.

Xcm Maşa- 50tl

Shimano Whm 2010 505 Jant seti + lastikler( cst traveller 1.50 dış, schwalbe ultra light arka iç, cst ön iç lastik; sadece schwalbe'nin sıfırı 30tl'dir ve patlak yoktur) - 130tl

Gidon ve gidon boğazı- Zoom -40tl

Sele ( selle Bassano) + Zoom sele borusu 40tl

Aynakol, pedal, ruble, arttırıcılar, fren-vites kolları, zincir 100tl

Kargo alıcıya aittir. İstanbul içi ortak nokta olarak Beşiktaş'ta teslim gerçekleştirebilirim. Fiyatı uygun tutmaya çalıştım. Fahiş noktalarda emsal göstermek şartıyla düzeltebilirsiniz, aksi takdirde yorucu pazarlık yapmayın lütfen.

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
Evet arkadaşlar, bisiklet için son 2 gün pazartesiden sonra parçalama durumu söz konusu olacak gibi duruyor.

Öyle bır durumda özelden mesajlaştığımız arkadaşlara kadro ve jant setinde öncelik verme durumundayım.

Aksi takdirde bisiklete gelecek komple bir talep hala tercihimdir.

Fiyatlar uygun, kaçırmayın!