2007 Geotech Expert-Alivio

Scudo

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Harika görünüyor. Güle güle kullan sevgili arkadaşım. Bol bol gezmeler...:)

Sevgiler...

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Yahu bu bisiklet çok hoşuma gitti, dönüp dönüp resimlerine bakıyorum. Temiz, sade, renk uyumu gayet iyi... Maşallah, nazar değmesin. Ptüü. :)

Şimdi aklıma geldi, XC bisikleti diye 1,95lik kevlar lastik takıyoruz, acaba böyle FR lastiği taksak misler gibi çelik telli, zırt pırt patlama probleminden de kurtulur muyuz? :)

r_scribble

Aktif Üye
Tepki
30
Herkese teşekkür ediyorum.
Tayfur ben hep netteki fotolardan baktım.Açıkçası expert kadro pek içime sinmemişti.Team modelini düşünmüştüm ancak delta bisiklete gidince aniden değişti kararım.İnan gerçeği fotosundan çok daha hoş.Deltaya gidip görmeni isterim.Ya da Edirneye gel senin kadro ile takaslarız:D

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
@r_scribble

bana uyar, bende kron xaos var 2004 model, 16 inç. epey çiziği var. hiçbir hasarı yok. direk takas yapalım, sendeki kaç inçti? :D

r_scribble

Aktif Üye
Tepki
30
@tayfur

:) Tayfur çok istiyordum ve çok aradım ben kron kadro.Bulamadık ama şuan memnunum bisikletimden.Çizik varmış seninkinde yoksa inan takaslardık :D :D :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
abi kaça mal oldu bu alet baya güzelmiş ya hoşuma falan baya giti bende bundan hemen alabilirim biraz bilgi ver edirneli kardeş merak etim fiyatını peşinmi aldın merak etim hadi dostum senden haber bekliyom yılbaşına piskiletsiz girmek istemiyorum gerçekten baya hoşuma giti yaa bende almayı düşünüyorum aslında bu bisiklet baya iyimiş birde düz yol ince lastik takarım of deymeyin o zaman keyfime

Tepki
28
bu sayfayı gorunce gercekten cok sasırdım cunku bısıkletın yenı sahıbı benım ve alalıda 1 yılı askın bır zaman oldu:) cok uzun yollar yaptım halada sapasaglam, satan arkadas ben sattıgım bısıklete guvenıyorum bı sorun olursa ararsın demıstı sımdı ona gercekten cok tesekkur edıyorum bısıkletın uzerınde epey degısıklık yaptım ama eskı halıde hıcbıs sorun yasatmadı bana;)