2007 Geotech Expert-Alivio

r_scribble

Aktif Üye
Tepki
30
Epey bir araştırma sonunda öğrenci bütçeme uygun, isteklerime cevap verecek bir kombinasyona kavuştum.Yarışla falan işim yok.Genelde asfalt ve tarla yollarında binme fırsatım olacak.Okul eve 7 km uzaklıkta.Daimi araç artık Geotech :D . Donanım ve kadronun 2007 olduğu söylendi.Aynakol(romax) hariç donanım alivio.Maşa sr suntour nrx 6000.70 mm, sertik ayarı mevcut, lockout yok.Gidon takımı tranz.Cantlar alex 2100.Elimde daha kaliteli çemberler var ancak yeterli ekipmanımız olmadığı için rubleyi değiştiremiyoruz.Yakında jantları değiştireceğim.Bisikletin üzerinde yola yatkın farklı marka dış lastikler vardı.Hastası olduğum 2,30'luk tiogaları bu jantlara aktardık.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Hayırlısı olsun güle güle kullan.Güzel lastikler ama bu bisiklete pek gitmemiş.:rolleyes: Sen nedersin?

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Merhaba hayırlı olsun!
Çok tatlı görünüyor...:)

Bugün Delta'da aynı kadroyu gördüm toplanırken...Romex aynakol, Alivio arka attırıcı...Heralde bu o...Yada aynı seçimler bilemeyeceğim...:)

Yukarıdaki lastik yorumuna katılıyorum...
O lastik adı üstünde DH...Ve biraz Street yada DJ yapılacaksa da daha küçük bir kadroda acayip güzel duran lastikler...
XC vari bir bisiklete pek gitmemiş...
Ama yorması dışında konforuna bir şey diyemem...Bende 2.40 kullanıcısıyım...Pamuk gibi maşallah:p
Tabii ki bu tamamen kullanıcının kendi seçimine kalmış bir şey...:rolleyes:

Güzel olmuş...;)

İyi günler:)...

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Bence gayet güzel bir bisiklet olmuş. Lastikler de o kadar kötü gözükmemiş, malum önümüz kış. Karda-çamurda hiç fena olmaz o lastikler. ;)

Romax aynakolu uzun süre kullandım, fiyatına göre çok iyi bir aynakol.

İleride bir de Rock Shox Pilot gibi bir amortisör olursa üzerinde çok güzel bir alet olacak.

Hadi hayırlı olsun. :)

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Hayırlı olsun güzel bir bisiklet olmuş güle güle kullanın.

r_scribble

Aktif Üye
Tepki
30
@Özgür

Edirne'de yaşıyorum.Lastiklerin görüntüsüne hayranım, parçalanmadıkça çıkarıp farklı bir tercih yapacağımı pek sanmıyorum :) Teşekkürler

r_scribble

Aktif Üye
Tepki
30
@tayfur

Teşekkürler.Yeni bir kullanıcı olduğum için amortisör farkını pek hissedemem.Alışırsam böyle gider.Ama zaman ne gösterir bu da bilinmez.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
güle güle kullan.güzel toparlamışsın.artık araziye daha fazla girersin.

cazgır

Forum Demirbaşı
Tepki
83
Merhaba, Bizde arkadaşımıza bi bisiklet toplamayı düşünüyoruz. Açıkcası sen tam bizim toplıcağımız bisikleti toplamışsın (janlat ve lastikler hariç:)) Acaba bu bisikletin fiyatı toplam ne kadar tuttu? Hatta jantlar ve lastikler hariç fiyatını söylersen çok daha güzel olur bizim için;). Şimdiden çok teşekkür ederim..

• Beğen
Tepkiler: Uğur Taşdemir

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Diger konunuzdaki gezi fotograflarinizda da gozume hemen lastikler carpti.. Bence cok guzel durmus, oldukca yakisikli olmus geotech ;)

Saglikli gunlerde pedallamaniz dilegiyle.. :)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Çok güzel olmuş bence Bende bu kadrodan almayı düşünüyorum...Gerçekten çok yakışıklı durmuş komponentlerde çok yakışmış bence fiyat/performans olarak güzel bir bisiklet toplamışsın...Tabi maşanın travelı biraz az gibi geldi bana ama senin için sorun yoksa benim içinde yok:)

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
kardeşim bisikletini güle güle kullan...

geotech kadro resimlerden görüldüğünden çok daha farklı. boyası renk kalitesi mükemmel. geometrisi, 70lik maşa ile dengelenmiş.
jantlar olmadı.:( zaten çok daha kaliteli ve hafif bir jant seti ile değiştireceğiz.
dış lastikler ise heybetini artırdı bisikletin. yere yapışması ve dengesinin artması ayrı bir güzellik.
iyi günlerde kullan...

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
arkadaşım bence çok güzel olmuş bütcene göre en iyisini toplamışsın rengide seleyle çok güzel duruyor güle güle kullan :)

r_scribble

Aktif Üye
Tepki
30
@Ertan ABA

Teşekkürler.Havalar bir güzelleşsin, hepsi olacak inşallah :)

@Tugberk Tezel

Teşekkür ediyorum, bende daha yakışıklı olacağını düşündüğüm için tiogaları taktım.Benim gibi düşünmen güzel

@d.berkay

Evet maşa 70 mm ancak yarış ve arazide fazla kullanmayacağım.Sadece tarla ve düz orman yolları ve asfalt.Beklentime uygun bir maşa bu şimdilik.Teşekkürler.

@boreas

Kardeşim bu tatlı virüsü bana bulaştırdığın ve herzaman bu konuda destek olduğun için sana çok teşekkür ediyorum.Görüşürüz demeyeceğim zaten yan odadasın :D

@ismailağıllı

Teşekkür ederim :)

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Bisikletinizi kazasız belasız kullanın inşallah. Farklı mesajlardan alıntı yaparak cevaplarınızı tek mesajda gönderebilirsiniz, son mesajlarınızı flood olmaması için ben topladım.