2007 Corratec X-Vert Motion

axelipxe

Üye
Tepki
2
Bisiklet daha iki aylıktır. Sadece arka iç lastik değişti. Ben 1,72 boyundayım ama biraz daha küçük bisikletle daha rahat ettğim için 3 Numara almıştım.50 Km gitmedi bisiklet.
Sadece arka jantta ufak bir yamukluk var o da düzelttirilip satış tamamlanacaktır.

Bisikletin yanında çamurluk, kilit, gözlük, gist eldiven ( kesik parmak ) ve sun arka ışık verilecektir. Bu haliyle bisikletin sıfırı 1,050 Ytl ediyor benim istediğim fiyat 750 Ytl. Pazarlık payı da var. Bisikleti tamamen şahsı sorunlarım yüzünden satıyorum bisiklette bir problem yoktur.Bisiklet emek civarındadır.Görmek isteyeler gelip bir çayımı içebilir.

Resimler biraz büyük, yüklenmesi problem olabilir. İlanı biraz acele verdiğim için düzenleyemiyorum. Eğer problem olursa tekrar koyarım resimleri.

(link)

(link)

(link)

Saygılarımla,
Mustafa İlkay Gümüş

İletişim :

axelipxe@hotmail.com
0 505 450 89 56

Scudo

cihangil

Forum Demirbaşı
Tepki
57
görücüye cıkıyor bu bisiklet arkads alsaydınya eline bir bez temizleseydın:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yok yok çamur bisikletin makyajıdır toz olacağına çamur olsun zaten kafaya koydum çamur spreyleri yapıcam eminim yazın birçok bisikletci kapış kapış alıcaktır çok ii bir bisiklet inş. alan hakkını verebilir

axelipxe

Üye
Tepki
2
Ben zaten sık sık temizliyorum bisikletimi.İlanı aceleyle verdiğim için önceden çektiğim resimleri koymak durumunda kaldım. En iyisi Ankaraya dönünce hemen temiz resmini çekeyim. :)

axelipxe

Üye
Tepki
2
Fiyat 600 YTL
Buyrun ya siz alın ya da icra memurluğuna 100 YTL ye veryim.

Varsa teklifiniz buyrun.Her Türlü teklife açığım.Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin.

0 505 450 89 56
axelipxe@hotmail.com

axelipxe

Üye
Tepki
2
İlan günceldir arkadaşlar. En azından bisiklet ve/veya fiyatla ilgili bir yorum yaparsanız yardımınız dokunur.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu halde toplam ağırlığı nedir acaba bunu sorarlar o yüzdne bence bilgilendirme yaparsan senin için daha iyi olur hayırlı satışlar dilerim

axelipxe

Üye
Tepki
2
Bisikleti alırken 12,5 - 13 kilo olduğunu soylemişlerdi ama maalesef tartma imkanım yok.

Tepki
7
bu biskletin normal fiyatı nedir?
bu bisikleti ne zamandır kullanıyorsuz ?
ve en son fiyat nedir özel msjla yanıtını bekliyorum !