2006 Everest Türkiye Tırmanışı hakkında Canlı Yayın

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
2006 Everest Türkiye Tırmanışı hakkında Canlı Yayın

ODTU Dagcilik ve Kis Sporlari (DKSK) Uyesi ve ODTU Spor Kulubu Sporcusu 11 dagci, ODTU'nun 50.Yil etkinlikleri icerisinde de yer alan, "2006 Everest Turkiye Tirmanisi" ile ilgili olarak, 25 Mart 2006 Cumartesi gunu (Yarin) , CNN TURK'te, saat 22:00 - 24:00 saatleri arasinda canli olarak yayinlanan ve sunuculugunu Tayfun Ertan'in yaptigi "SOZ SIZDE" programina konuk olarak katilacaklardir.

Bilgilerinize sunarim.

Scudo

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
bilmem reklammı olur ama Petrol Ofisi bu grubun sponsorluğunu üstlenmiş.tam sayfa gazete ilanını gördüm dün, çok keyiflendim.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Tabi ki karşılıksız yapmıyorlar ama, ben PO nun yaptığını çok beğendim. benzin aldığım şirketi değiştiriyorum. Sosyal projelere destek verenlere destek vermek gerekir. Çok ta izleyicisi olmayan bir alana para yatırmalarını takdir etmek gerekiyor.
Bildiğim kadarı ile ekip pazartesi 12:30 da yola çıkıyor. Atatürk hava alanında abuk subuk adamlara yapılan karşılama ve uğurlamaları düşündükçe ... Neyse ...
Yolları açık olsun. En önemlisi sağ salim dönsünler. Dağ hep orada nasılsa.

• Beğen
Tepkiler: Murat CER

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Türk ekibi, hava şartları iyi olursa yarın CNN Türk te 12:15 te bir canlı yayın daha yapacaklar.