20041107 Buyukada Aya Yorgi resimleri

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Turhan Evci tarafından paylaşıldı.

1. Turhan Evci

Turhan Evci Forum Bağımlısı

Seviye:
    Selam,
    Sabahin korunde yine yola ciktik, bu sefer ki hedefimiz Buyukada'da Aya Yorgi'ye cikmakti.
    Gercekten cok dik ve uzun bir yokus. Bu ise gonul veren arkadaslarimizdan bazilari direk ciktilar, bazilari dinlenerek ciktilar, ben ise :(( 20 kg.lik bisikletimin aslinda ne kadar cok agir oldugunu Aya Yorgi yokusunda farkettim. Uhhhhh. ittirerek bile cikamadim 2-3 sefer durup soluklandim vede sigaranin zararlarini tekrar tekrar hissettim.
    Sewgiler :boese157:

guneykaragoz bunu beğendi.
    Turhan Evci

Turhan Evci Forum Bağımlısı

Seviye:
    Resimlerin devami

guneykaragoz bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

mjj.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
slip-on-the-socks.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
upload_2017-1-21_18-11-38.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...