2000+ km bianchi tdl 1300

Murat D.

Üye
Tepki
41
Bisiklet
Canyon
Merhaba arkadaşlar. Yaz başlamadan sadece zayıflamak amacı ile aldığım bisiklet benim bisiklet sevdalısı olmama sebep oldu. Öncelikle daha önceden çelik kadrolu bisikletler kullanmıştım. Bisiklete daha fazla para vermeye ne gerek var demiştim. Ama şimdi düşüncelerim çok değişti.
Her gün işe gidip gelmek için kullanıyorum bisikleti. Ayrıca 2 günde 1 akşam çıkıp 50-60 km civarı, hafta sonları ise toplamda 100-150 km yapmaya çalışıyorum.
Bianchi alırken endişelerim vardı. Bianci eski bianchi değil di forumda gözlemlediğim kadarı ile. Lakin biancihin en ucuz profosyonel bisikletini almıştım beklentim yüksekti ve beklentilerimin karşılığını alarak daha önce bisiklet yerine metal parçası kullanmışım dediğim çok oldu.
Allah nasip ederse ileride carbon bir bisiklet ile ilerleyeceğim.
Şu an herhangi bir sıkıntım yok. Sadece seleyi yüksek kullandığım için gidon arada gevşiyor takırdıyor. Vidaları sıkıştırdığım zaman sıkıntı kalmıyor. Bir de pedal kırıldı çok abandım sanırım. Yerine iyi bir pedal alınca durum toparlandı. Düzenli olarak temizlik bakım yapıyorum. Kask da takınca trafikte biraz daha saygı duyuyorlar.
Lastikleri tercihe göre inceltmenizde fayda var.
Yinede tercih sizin. Kullanandan yorum almadan bisiklet almayın. Benimki şansdı. Bukadar şanslı olamaya bilirsiniz.
Bunlarda bisikletlerimin fotoğrafları. İyi pedallamalar.
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo
Tepki
15
Bisiklet
Kron
Bisikletin güzel kazasız belasız sürüşler dilerim. Aynı yola ben Fınndıkzade'den başlayarak gittim,Aşiyan yokuşuna akılsızlık ederek girdim bisikleti kafama geçiriyordum :) Baretler olmayınca yokuş çıkılmıyor,bütün enerjimi o yokuşta tükettim dönerken iniş olmasa akşama zor dönerdim herhalde :)

Tepki
3
Bisiklet
Carraro
60 km'ye 1840 kalori az değil mi? endomondo kullanıyorum ben de 30 km'ye 1000 kaloriden fazla yazıyor,runtastic'i denemedim tabi farklılık olabilir.

abcde_

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Bianchi
iyi günlerde kullanın bianchi eski bianchi değil diyende kim .:D kaliteli bisiklettir bianchi .kazasız sürüşler.

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
renkleri çok hoş bisikletin güle güle kullanın keyifli sürüşler....

Murat D.

Üye
Tepki
41
Bisiklet
Canyon
@Kerim Kaan D.

Hocam cidden pek kalori ye takılmıyorum :) 17 kilo verdim neticede. biraz sağlık sorunu oldu tabi hızlı kilo verdiğim için. Miğdem hassas oldu. Acı yada asitlide miğde ağrısı baş gösteriyor. Evlilik masraflarım olmasa carbon a gececegım. Kondısyonum artsın su evlılık masrafları bıtsın ınsallah daha ıyı bır bısıklet bakacağım almanyadan.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Sizin o bisiklet vara o bisiklet :D benim aklımı çok çeliyo napcam bilmiyom güle güle kullanmaya devam edin :)

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Sürekli şehir içinde kullanıyorsanız, lastiklerinizi değiştirmenizi öneririm. Dediğiniz gibi tercih meselesi, fakat araziye pek girmiyor iseniz 26x2.00'lik bir lastik yerine yol lastiğine geçmeniz size avantaj sağlayacaktır.

Güzel bisiklet, güle güle kullanın ;)