20 İnÇ bİsİklet ariyoniyor

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında Umut V. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Umut V.

Umut V. Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    195cm boyuma uygun ve İzmİrden elden en az alİvİo lu bİsİklet armaktayim.. Ö.m atabİlİrsİnİz uygun fİyatlamayla karŞilik verebİlİrİm tŞk ler.

ARKADASLAR IZMIR DEN ELDEN ALACAGIM YADA KENDINE GUVENEN VARSA ONCE URUNU SONRA PARAYIDA ALABILIR : D.H VE S.C DE ÜYEYİM nickimde her sitede aynıdır..
    sedona 731 x5 sram başlıca aradıgım modellerdendir, bisikletin 20' ve uzerındekı vıtes setıne gore teklıfler sunabılırsınız.. merida,trek,ghost,salcano vs vs..

umut_voleybol@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Umut V.

Umut V. Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    GÜncell... Yokmu bİsİklet satan bana

Umut V.

Umut V. Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    KTM Life Motion 28" Tur Bisikleti alınımıstır konu kilıtlenebılır..

İlginizi Çekebilir

3.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...
1430321046445-1bat2gzubgtcm-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
upload_2016-9-26_14-19-40.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.