20 Haziran 3.Bakırköy Bisiklet Turu

Şenay S

Üye
Tepki
41
Daha Temiz Bir Çevre İçin 2010 Bakırköy Bisiklet Turu!

20 Haziran 2010 Pazar

GEA Bakırköy Şubesi ve Bisikletliler Derneği olarak “Temiz çevre ve sağlıklı bir yaşam için Bakırköy Bisiklet Turu" başlığıyla gerçekleştireceğimiz bisiklet turu, 20 Haziran 2010 tarihinde, saat 11.00’da Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayıp 13.30’da tekrar Bakırköy’de bitecektir.

Tur, Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayacak ve Ataköy içine doğru dönecek, Florya Belediye tesislerine kadar devam edilecek.

Yapılacak yarışma ve etkinliklerden sonra geri dönüş gerçekleştirilecektir.

Dönüşte dernek binamızın bahçesinde bir kokteyl verilecek ve gerçekleştirilecek çekiliş sonrasında katılımcılara hediyeleri verilecektir.

Ayrıntılı Bilgi İçin:

(link)

(link)

Scudo

Caner HOCAOĞLU

Daimi Üye
Tepki
170
Bisiklet
Bianchi
Merhaba turunuza katılmak isterim. Güzel bir etkinlik olacağa benziyor. Ben Beylikdüzünden katılıcam bu çevreden katılmak isteyen arkadaşlar ile beraber gidebiliriz. Şimdiden görüşmek üzere...

Caner HOCAOĞLU

Daimi Üye
Tepki
170
Bisiklet
Bianchi
@demiralatalay

Merhaba Ben beylikdüzünde Ali çebi caddesi sacit ateş cami otarafta oturuyorum. Siz nerdesiniz etkinlik günü buluşup beraber gideriz o zaman

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

Hüseyin Kaynak

Aktif Üye
Tepki
51
@Güney Mertkan

Ayne bizim bisiklet yok 1.5 aydan daha fazla oldu formu takip ediyorum ama bisikleti bir alamadık arkadaşlar çocuğunuz size dese bisiklet al bana siz derslere bakarmısınız çocuğunuzun benim dersler kötü diye hep geciktiriyolar ümidimi kaybetmeye başladım artık almazlarsa biz biriktirip 2.el felan alcaz napalım:)
Bu arada turunuzun iyi geçmesi dileğiyle :)

Baran Saldanlı

Daimi Üye
Tepki
97
Bisiklet
Sedona
bir sorun çıkmazsa inşallah bende katılırım.güzel bi organizasyon olacağa benziyor.

Tui Lui

Daimi Üye
Tepki
487
İsim
Tuğba
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Caner HOCAOĞLU
Ben Bahçeşehirden katılacağım, size de uyarsa bir noktada haberleşip beraber gidebiliriz.

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@Tuğba Anbanazli

Siz canerle gelirsiniz bakırköy meydana Ben orda olmaya çalışacağım tanerle daha önce tur yapmıştım bende bahçe şehire 15 inde taşınacağım.Merterdeki ev darmadağın eşime toplanmada yardımcı oluyorum.Bu turada katılmak istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Şenay S

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@Caner HOCAOĞLU

Caner nasılsın sen tuğba hanımla bakırköye gelebilirsiniz ben eşyaları topluyorum eşime yardımcı oluyorum daha önce demiştim sanada bahçe şehire taşınacağım büyük ihtimalle bende bakırköy meydanda olmaya çalışacağım.

• Beğen

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
Organizasyonunuzda başarılar dilerim sizlere. Umarım arzu ettiğiniz yoğunlukta bir katılım olur. Biz de köprü geçisi yapacağız. Siz orada biz burada güzel bir gün geçireceğiz.

• Beğen