2 Ocak 2011 Garipçe Çay Tur (Yeniyılın İlk Turu)

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Yeniyılın ilk turunda 14 kişi Beşiktaş'ta buluşup Garipçe Köyü'nün yolunu tuttuk. Saat 10.00'da hareket ettik. Yanlışım varsa düzeltin Saat 13.00'te oradaydık.

Yolda bazı aksilikler oldu. Bir arkadaşımızın pedalı gevşiyordu sürekli. Bir başka arkadaşın zinciri atıyordu. Arkadaşımız Bahçeköy'deki bisikletçide pedalını tamir ettirip bize yetişti.

Bu tip nedenlerle 3-4 kez durmak zorunda kaldık. Bu sırada diğer Garipçe grubu bizi solladı fakat yılmadık, mücadele ettik. :) Onların da performansları oldukça iyiydi. Buradan onları kutluyoruz.

Garipçe'de açıkbüfe kahvaltılarımızı ettik. Çaylarımızı içtik. Gerçekten her şey çok lezzetli idi. 14.00 gibi Garipçe'den ayrıldık. Dönüşte sahil yolunda anormal trafik vardı. Ben 19.00'da evde oldum.

Tüm katılımcılara teşekkür ederim. Kudret Abi'yi muhteşem performansından ötürü tebrik ediyorum. Ve tabiki tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.

Yeni tanıştığımız arkadaşlarımızla tekrar görüşmek dileğiyle.

Ve resimlere geçiyoruz.

Kadıköy'e giderken yolda sürekli gördüğüm bu pembe arabayı çekmeden edemedim.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Soldaki şahıs (bisikletli değil) bana ayakkabı giymeyi unuttuğumu söyledi. Ben de giydim fakat üzerine kılıf geçirdim diyince kıkır kıkır gülmeye başladı.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Rampalar

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
(link)

(link)

Aytekin de Garipçe'ye gitmiş fakat arabayla ! Kahvaltı dönüşü bizi görünce durmuş ve bize doğru yürüyüp "gençler ben de bisiklete başlamayı düşünüyorum" dedi ben buyrun dedim o sırada kafam önde, ben sıradan bir adam zannettim :) kafamı bir çevirdim a-a bir baktım Aytekin. :) Sonra Kudu'ya bisikletin kaç vites diye sordu,o da 27 dedi fakat Aytekin'de kapşon olduğu için Aytekin olduğunu bilmeden.:) Sonra o da farkedince ŞOKKKK !

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
56 chevy nin başına gelmedik kalmamış gözüküyor. 4kapıyı 2 kapıya çevirmişler tavanı kesip üstü açık yapmışlar sonra yerine kaynaklanmış ama alçak olarak, yinede ilgi çekici.

biz turmunuzun dönüşünde ortaköyden çıkarken sizler önümüzeden geçtiniz saniyelik bir durumla karşılaşamadık. turunuz çok güzel geçmiş, güzel kareler paylaşım için teşekkürler.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
önümdeki porşe idi cama tıkladım adam açtı kaç katran basıyor dedim 320 km deyince bisikletten az kalsın düşüyordum ..
dedimki hiç 320 yi gördünüz yok dedi ama asla denemem dedi saatte 320 km hız bu ne yahu...
krank mili tekrar teşekkürler...
performans var ama yetersiz kendimi yeterli görmüyorum şu anki durumumun üstüne pekde çıkmakta istemiyorum açıkçası bu yeterli bana ...
yarışlara marışlara girecekde değiliz ...
aytekin beni gerçekten çok şaşırttı filim adam yahu ...ama bizi bırakmazdı aytekin ne yapıp edip bi şey yapacaktı ..evet o aytekin insanları şaşırtmasını çok iyi bilir ....tek dostum vefakar kankam aytekin dostum ...
sizleri tenzih ederim ama aytekinle çok öncelerden başladı bu pedal kardeşliği pek de öleceğini hiç zannetmem...
tekrar tekrar katılımda bulunan arkadaşlara teşekkür ederim krank mili seni kimse tutamaz artık bayrak sende onu ileri götürmek senin elinde ....

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Porsche için üzgünüm ancak 10 km hız yapabildi sahil yolunda :)
Biz bile 30 yaptık insan gücü ile :)

Adama deseydin ki madem 320 basmayacaksın neden bu kadar para verip aldın bu aracı?

Trafik çok kötüydü. Çözülemeyen bu problemle insanları başbaşa bırakıyor yetkililer. Ne diyelim. Herkes arabasını alıp çıkınca keşmekeş oluyor.

Senin performansa diyecek yok. Senin yaşındakiler dede oldu bastonla yürüyor. Sen gençlere taş çıkartıyorsun performansınla. Helal olsun.

@Kudret Kurtcebe

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@krankmili

teşekkür ederim ...
şimdi onca para ver ve ondan sonra o bebek yoluna gir ,hava atmak için mi almış desem amcam ..para çok harcıyacak yer bulamıyor bazıları şaşırıyor tabi herkesin parası kendine gerçi..ben olsam o arabaya diil para vermek o arabanın fiatı kadar paso bisiklet dizerim eve de yahu nereye sığdıracağız onca bisikleti :D :D :D :D :D
müstakil geniş depolu ev almak lazım ...

Tepki
12
kudret abi senin performansını görünce kendimden utandım hele o havantepe yokuşunu çıktıktan sonra tekrar aşağı inmen var ya...neyse ilk toplu haldeki turum kaza ile başladı bu turdan şunu öğrendim bisiklet sürerken fotoğraf çekmemeliymişim

emre ersoy

Forum Bağımlısı
Tepki
509
İsim
Emre
Bu güzel kareler için gönülden kutlarım.
Ayaklarınıza sağlık,turlarınızın devamını beklıyoruz:)

• Beğen
Tepkiler: krankmili

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
Çok güzel kareler herkesi tebrik ederim...
Krank evet sen artık alemin yükselen yıldızısın Çavuşunda dediği gibi alır götürürsün bu işi....
trafik iğrenç nolacak bilmiyorum o yolları belkide ilk defa araçla geçtim ve bisikletle buralardan nasıl gidiyormuşuz diye hayret ettim...
Çavuş Volkan Akboğa'nın selamı var....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Hasip Çehre

volkana selam olsun bi tane o...

:in: :in: :in:

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@Hasip Çehre

Sizi gayet iyi anlıyorum Hasip Abi. Ertan'ın hediye ettiği bisikleti yılbaşında teslim aldıktan sonra onla eve dönerken az slalom yapmadım hani. En sağa geçemediğinizde arabaların arasından gitmeler, kaldırıma çıkıp yola dönmeler, tehlikeli dönüşlerde ilkin duran yöne yönelip biraz bekledikten sonra gitmek istediğiniz yöne dönmeler, park eden araçlar yüzünden bir süre bir arabanın önünde gitmeler... Özellikle Erenköy, Suadiye ve Bostancı'dan geçerken bunu bayağı yapmak zorunda kalıyorsunuz. Bu arada Kudret Abi, harika bir tura imza atmışsınız.

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
sizin yaptığınız gezilerin en sevdiğim yanı bol resim.ayağınıza sağlık.sizinle gezmiş kadar oldum.

Deda

Üye
Tepki
62
Bravo arkadaşlar. Yeni yıla iyi bir başlangıç olmuş bu tur. Hava da çok güzeldi zaten. Nasıl başlarsa öyle gider. :in:

• Beğen

Gökhan TESKİ

Aktif Üye
Tepki
156
Gerçekten çok keyifli bir tur olmuş bu güzel kareleri bizlerle paylaştığınız için teşekkürler. ;)

• Beğen

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
@Livestrong

Teşekkürler. Umarım daha güzel turlara imza atarız. Sizleri de aramızda görmek isteriz.

Tepki
4
Sonlara doğru baya bi zorlansamda 15 yıl sonra ilk kez bisiklete binen birisi olarak sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk yaşadım. Herkese yardımlarından ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

• Beğen

Murat sonkaya

Aktif Üye
Tepki
361
Bisiklet
Cannondale
Tura katılan herkese selam ederim harika bir gezi olmuş , konuyu takip ettim ama gelemediğim için yazmadım bir dahaki geziye inşallah..

• Beğen

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
@metehan yurunuş

O kadar uzun süredir binmediğini bilmiyordum. Diğer arkadaşlar da bilmiyorlardı sanırım. Bravo, iyi bir iş çıkardın.