2. NİlÜfer Kupasi YariŞ Parkur Ve Resİmlerİ

Mesut Ferhat Akbaş

Aktif Üye
Tepki
25
Bisiklet
Merida
Merhaba arkadaşlar bugün yarış parkurumuzun şeritlerini ve kazıklarrını hazırladık yorucu bir dört saatin ardından parkurun tamamını gezerek kontrollerimizi yaptık, temizledik ve hemen hemen yarışa hazır vaziyete getirdik. sizlerle parkurun birkaç resmini ve uydudan hazırladığım krokisini paylaşmak istedim.Saygılar M.Ferhat AKBAŞ

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo
Tepki
45
Çok güzel bir yarış olacağı şimdiden belli orada olamayacağım için üzüldüm :(

Mesut Ferhat Akbaş

Aktif Üye
Tepki
25
Bisiklet
Merida
Öncelikle teşekkür ederim

Zemin şuan çamur durumda ama tabiki pazar gününe kadar yağış olmaz ise kısmen kurumuş olacak.

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
@VooDooMan

özellikle yangın yolu inişinde lastikler epey çamur topluyor ve hemen ardından gelen patika tırmanışta insanı zorluyor ama pazara kadar yağış olmazsa zemin hiçbir problem çıkarmaz...

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman

ismail issi

Daimi Üye
Tepki
118
zemin bozuklukları vardı ama bugün giderildi şuan toprak kuru hava tahminine görede pazar gününe kadar yağış gözükmüyor şuan parkur pazar gününü bekliyor ;)

• Beğen
Tepkiler: ahmet a

Cebrail ŞEKER

Forum Demirbaşı
Tepki
409
Bende bu yarışta bulunacağım, yarışları düzenleyen il ve ilçelerimiz, yarışlarda neden küçük olarak junyaer katögori'si var. Bence yarışılara katılımların artmasını istiyorsak kesinikle katögorilerin artırılması lazım en azından yıldız katögorisi olsun...Cebrail ŞEKER

• Beğen
Tepkiler: cesar çakas

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@street

aynen dostum katılıyorum sana bencede birden fazla istek bulunuyorsa birden fazlada kategori açmalırı büyük önem taşır madem böyle bir yarış düzenlemek hem federasyon için hem yarışçılar için önem taşıyorsa ben derim ki 1den fazla kategori açmak kabul görülür

• Beğen
Tepkiler: Cebrail ŞEKER

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
bu arada bu yarışta bulunamıcağım için üzülüyorum gerçekten yarış öncesi parkur foto desenleri süper eminim herkez zevkini tadıcaktır HERKESE ŞİMDİDEN BAŞARILAR ...