2.manavgat Hakkinda Bİr KaÇ Soru

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında kaan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. kaan

  kaan Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  3 Ekim 2006
  Mesajlar:
  571
  Beğeniler:
  54
  Seviye:
  ya ben yanlış duydum yada yanlış söylediler teknik toplantıda 3 yerde su verileceği söylendi.ama junior klasmanında ben hiç su falan göremedim:boese157: bunun açıklanmsını istiyorum.susuzluktan 4-5 kişi geçti:boese157: artık nehirden su içmeyi bile düşündüm havada yakıcıydı zaten.

  2.si ise yanlış işaretler. bir bölümde asfalttaki işaret direk gitmemizi gösterirken diğer işarettede sağa dönmeyi gösteriyordu artı hiç bir görevli yoktu yarışmı yaptık şans oyunumu oynadık anlayamadım. yanlış yola girsek bitecek yarışımız ve şeritler çok aralıklı çekilmiş 100 metre 200 metre arayla şerit çekilmiş.hayır yani eğer şerit probleminiz varsa birkaç rulo getirebilirdim:boese157:

  3.sü ve sonu: az daha yarışa giremiyorduk 91 doğumlular zor girdi 92liler ise giremedi. neden bu kadar sporculara engel olunuyor.o kadar gelmeden önce antrenman yapıyoruz,çalışıp çabalıyoruz,kafamızı,gözümüzü sakatlıyoruz antrenman yapmak için. kendi imkanlarımızla o kadar yol gidiyoruz ve karşılaştığımız duruma bakın.gerçekten çok üzücü eğer.bu sporu yapmamızı istemiyorsanız lütfen söyleyin yapmayalım.oraya gidipte rezil olmayalım en azından.böyle yapılarak yeni yetişen sporculara engel olunuyor.bu nereye kadar devam edecek??????
   
 2. betmo

  betmo Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  25 Ocak 2005
  Mesajlar:
  477
  Beğeniler:
  78
  Şehir:
  Eskişehir
  Seviye:
  1. Konuda tamen haklısın. Yarışta okadar yandım ki dayanamadım dereye girdim artık... Susuzluktan performansım düştü... Belkide derece yapacaktım ama su yetmediği için perormansımda ok kayıp oldu... Birdahaki yarışta bunlar olmaz inş...

  2. Konu ise Sitede kız Jr Grubu yazmasına ramen Kızlar giremedi... (Serbest Kategoi dahil) Hep uci nin arkasına sığınıp kuralları bahane ediyorlar.. Ağaç yaşken eğilir arkadaşlar 19undan sora kimse Dönüpte bisiklete bakmazz bile..
   
 3. #3
  kaan

  kaan Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  3 Ekim 2006
  Mesajlar:
  571
  Beğeniler:
  54
  Seviye:
  bisikletforum üyeleri sizlerinde gördüğü eksiklikler ve hatalar varsa lütfen yazın.bizim göremediğimiz başka şeylerde olabilir.
   
 4. nuriaktürk

  nuriaktürk Onursal Üye

  Kayıt:
  8 Şubat 2005
  Mesajlar:
  2.525
  Beğeniler:
  1.474
  Şehir:
  cappadocia ürgüp
  Seviye:
  1 evet üç yerde su verilecegi açıklandı ama siz oyma pınardan start aldıgınız için biri otamatik olarak olmadı ikinci olan ise 2 feed zone bölgesinde idi ama verilmedi 3 çüye çıkana kadarda bir çok çecme ve çocuklar vardı ellerinde su ile bekliyen.onlardan faydalanabilirdiniz

  2 ciyegelince bazı yerlerde isaretleme kötüidi ben bu olayı gecenseneden bildiğim için takım arkadasım can abiye defalarca söyledim dikkatli ol yolunu kaybetme diye ve bizler ve bizim gibi çokl kişi yolunu kaybetmeden yarısı bitirdi bu yol kaybeme olayı biraz dikkatli olmayı gerektiriyor bence.

  birde söyle bir durum var siz yolunuzu kaybedirseniz belki arkanızdaki 10 kişide sizi izlayim yolunu karıstırabiliyor ve öylede olmuş sanırım bir arkadasın söylediğine göre.
   
 5. #5
  kaan

  kaan Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  3 Ekim 2006
  Mesajlar:
  571
  Beğeniler:
  54
  Seviye:
  söylediğiniz şeyler doğru fakat su veren olmadı suyu görmedik bile.dereden su içecek hale geldim
   
 6. Tuğrul

  Tuğrul Onursal Üye

  Kayıt:
  5 Eylül 2004
  Mesajlar:
  1.753
  Beğeniler:
  1.324
  Şehir:
  Suadiye
  Seviye:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.