2 Haftalik Trek Fx7.3 *kacirmayin Derim*

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
06/01/2007 , VELESPIT FATURALI-GARANTILI, 20' KADRO , 28' CANT, FULL ORJINAL , DEGISENI ,KAZASI, BOYASI , YATMASI VB BİR PROBLEMI YOK, YARIS BISIKLETI ALMAK ISTEMEM NEDENIYLE SATILIKTIR.

470€ PAZARLIKSIZ/SIFIRI 590€ , ZATEN BENIMKIDE SIFIR.

HEDIYESI MI? WIRELESS KM SAATI VE KALP BANDI.

NOT: HER AN NETE GIREMIYORUM SORULARINIZI HEMEN YANITLAYAMAYABILIRIM.

0533 668 65 90 / ERDOGAN

Alacak arkadaşa hayırlı olsun...

Scudo

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Mesaj sahibinin isteği üzerine konu buraya taşınmıştır...

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
@atlastancepkenli

Merhaba,
fotograf makinem veya fotografli cep telefonum olmadigindan suan yok ama temsili fotografi asagidaki adresden gorebilirsiniz.
(link)

Erdogan

Orkun Oskay

Aktif Üye
Tepki
165
Bisikletin çok çok temiz olduğuna ben şahidim. Alacak arkadaş hakkaten güzel temiz bir bisiklet alacak. Ama abi keşke kendini o bisikletle bi dağlara vursaydın be :) O zaman sana madone 5.0 carbon verelim. Lance Armstrong'un kullandığı seri :) Artık bi bakarız Erdoğan abi yanımızdan uzamış geçmiş :) Suçumuz neydi be :)

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
@Orkun Oskay

Eyvallah, bende almak isterim ama ona para yetismez be abi:( ayrica yaninizdan uzayip gitmektense yanyana sohbet ederek seyreeylemeyi tercih ederdim dogrusu

Tesekkur ederim
Erdogan

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
resim koyun lütfen resimsiz nasıl fikir sahibi olucaz temsili resimin bence birdeğeri yok böyle zor satılır kusurada bakmayın

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
Sevgili Gaint haklisin ama 2 haftalik ve bakimlari alinan yerde yapilmis ve sahitligine dair mesaj bulunuyorken ve sadece fotograf uzerinden degil gelip bakilarak alinacagindan fikrinize katilmiyorum.
Eger birisi birseyi alacaksa ve Turkse dokunmadan almaz. Alacak arkadas gelir gorur eger memnun kalmaz mesajimda yalan bulursa her turlu zararini tazmin edecegime de serefim uzerine soz veririm. Ve ben bir eski fotografci olarak dijital RESME (fotograf dijital olamaz,fotograf kimyasaldir) karsiyim ve fotografi birakmamin tek nedeni sayisal islemdir, bu sebeble dijital makinem yoktur fotograf makineli cep telefonu da kullanmiyorum.

Sevgiler,
Erdogan KESGIN

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@ERDOGANKESGIN

sevgili dostum bu forumda daha önceden yakından görülmemiş,denenmemiş yüzlerce bisiklet satıldı,alındı(ben dahil)herkesin yakından görme şansı olmayabilir bu bisikleti diyarbakırdan çok beğenen bir arkadaşa gel yakından görmü diyeceksiniz yıl 2007 artık fotoğraf makinaları marketlerde bile satılıyor bence inadınızı kırın ve bir fotoğraf ekleyin farkı göreceksiniz bu bisikleti satıp alacağınız bisiklet benim kapı komşumda böyle giderse yaza bile kalır sona bir taraf caymasın :D :D :D saygılar

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
Forumda satış yapan kişilerin ürünlerinin fotolarınıda koymalarının bir zorunluluk olmasını talep ediyorum yönetimden.
Şöyle şöyle birşey var bende fiyatıda bu,gibisinden ilanlar şahsen hiç dikkatimi çekmiyor benim.

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
aynen katılıyorum zaten oyle bır durumda zaten satıs olmaz alan olmaz ne kadar resim o kadar satıs degıl mı yanı

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
arkadaşlar müsadenizle yazdıklarınızın altına imzamı atıyorum yani bende bir bisiklet var süper almak isteyen gelsin görsün demek uygun değil bence.. önce bir görelim beğenirsek zaten geliriz ama erdoğan kardeşimize de kızmayalım kendisi sanatçı (fotoğraf) olduğu için kızmış dijital makinalara onu ayrı tutuyorum şahsen (sanatçılarda da çok duygusal be kardeşim)

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
Satışdan vazgeçilmiştir, tepkiler için de ayrıca teşekkürlkerimi borç bilirim.

Hepinize Saygılar diliyorum...

Önemli not: Moderatör arkadaş mesajımı silerse sebinirim.

Erdoğan KESGİN