2. el mpt konu açamıyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Trouble28 tarafından 20 Ekim 2015 tarihinde paylaşıldı.

1. Trouble28

Trouble28 Yeni Üye

Adı:
    Onur Köse
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    BisikletForum - Türkiye'nin en büyük bisiklet forumu - Hata

buraya tıklayınız.
    Şikayetim Var bölümünde konu açmak için buraya tıklayınız.
    Kayıp Çalıntı Duyurusu bölümünde konu açmak için buraya tıklayınız.
    Bu bölümler dışında konu açabilmeniz için biraz aktif bir üyemiz olmanız gerekmektedir. Siz yazdıkça, onay sıranız da azalacaktır ve üyeliğiniz her kategoride konu açabilecek hale gelecektir. Eğer bisikletle ilgili bir şey soracaksanız, arama yaparak yüzlerce bilgiye ulaşmanız da mümkündür.
    Düzenli ve Türkçesi düzgün mesajlar yazmanız öncelikli önerimizdir.
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

actıgım zaman bu geliyor ne yapmam lazım

2. Atilla G.

Atilla G. Delaney

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yukarıda yazılanları okumanız size yeterli gelecektir. Foruma yeni üye olup ilan mesajı veremezsiniz.

İlginizi Çekebilir

eat-more-protein.jpg
Merhabalar, bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisikletinize daha hızlı ve güçlü bir bisikletçi olarak...
upload_2017-2-6_15-35-17.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
upload_2016-8-14_11-34-16.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...