2. el göbek ve ruble

M.Gürkan

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Kron
2. El göbek ve rublede ne tarz problemlerle karsilasabilirim nelere dikkat etmem gerekir
35liraya sram ruble ve shimano xtr göbek olsa bu riski alır miydiniz
Şimdiden teşekkür ederim

Scudo

Aydın US

Forum Bağımlısı
Tepki
228
Bisiklet
Scott
Göbek bilyeli ise çok kullanılmışsa ise düzenli bakım yapılmadıysa bilye yuvaları aşınmış olabilir,ruble de ise ruble çok kullanılmışsa sıfır zincirle uyum sağlamaz devamlı zincir atlama yapar.Tavsiyem 2 el ruble alcaksan ruble-zincir olarak alman,göbek de ise az kullanılmış temiz olmasına dikkat edin.

• Beğen
Tepkiler: Mesut C.

Aydın US

Forum Bağımlısı
Tepki
228
Bisiklet
Scott
@LION_GURKAN

Alcağınız göbek xtr ise bir şekilde rulmana çevirmişlerdir,xtr ve shimano nun bütün(ön ve arka) göbekleri bilyelidir.Shimano rulmanlı göbek üretmiyo,Alcağın göbek xtr değil başa markanın rulmanlı göbeği ise rulmanları değiştirip kullanabilirsiniz.

Aydın US

Forum Bağımlısı
Tepki
228
Bisiklet
Scott
@LION_GURKAN

Alcağınız göbek xtr ise bir şekilde rulmana çevirmişlerdir,xtr ve shimano nun bütün(ön ve arka) göbekleri bilyelidir.Shimano rulmanlı göbek üretmiyo,Alcağın göbek xtr değil başa markanın rulmanlı göbeği ise rulmanları değiştirip kullanabilirsiniz.

M.Gürkan

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Kron
ilginiz icin teşekkur ederım dikkat edelim bu özelliklere

M.Gürkan

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Kron
bugün inceledim tekrar modeli aklımda yanlış kalmış xtr değilmiş. göbek stx parallax fh mc 32 delikli. ruble ise sram pg 370
rublenin dişlerinde aşınma izi göremedim. fiyat 35 lira. zannediyorum satıcı adam piyasadan haberi yok az bir araştırma yaptım göbek 60$ olarak gördüm. rubleye dair bir fiyat göremedim bilgisi olan arkadaşlar vardır diye ümit ediyorum