2.el bisiklet vites atarken

mrtg

Üye
Tepki
7
İsim
MERT
Merhaba arkadaşlar, mevcut konu bulamadım yeni konu açmak zorunda kaldım varsa yönlendirin lütfen.

Konumuza gelecek olursak, 1-2 aydır 2.el bisiklet almak istiyordum hem fiyat olarak hem de temiz bisiklet arayışı içersindeydim.Geçenlerde güzel bi bisiklet buldum fiyatı da nispeten bütçeme uygundu gidip denemeye gittim genel olarak gayet güzel freni,yol tutuşu rahatlığı, kadrosunda da herhangi bi çizik vuruk v.s yoktu, kadro boyu da bana göreydi.Denediğim bisiklet 21 vites gel gelelim bisikletin sorununa bisiklette
3.vitese atarken bi ses cıkıyor takır takır takır pedali cevirirken de bu ses devam ediyor bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ? ciddi bi masrafı varmıdır ? acil yardım sizin görüşlerinize göre satın almayı düşünüyorum. şimdiden teşkkürler iyi günler hepinize

Scudo

unlike81

Aktif Üye
Tepki
210
Bisiklet
Giant
Vites değiştirirken kola kısa süreli basıp çekme, ondan da yapar.Yani uyguladığın kuvvet biraz uzun ve net olsun.

• Beğen
Tepkiler: mrtg

mrtg

Üye
Tepki
7
İsim
MERT
@unlike81 bisiklet sahibi de binmeden bunu söylemişti ama sorunu kendisine anlattım o da denemek için bindiginde aynı sorunu o da yaşadı

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Vites ayarı kaçmış muhtemelen masrafı falan yok. Tel gerginliğiyle alakalı bir olay.

• Beğen

AliMurat

Daimi Üye
Tepki
171
İsim
AliMurat
Bisiklet
Sedona
Çok masraf çıkarmaz vites ayarı bozulmuş.

• Beğen