2.el bisiklet nerede ?

Mustafa Arman

Daimi Üye
Tepki
17
arkadaslar bu ay içersinde 2.el trek scoot corratec gibi bir bisiklet almak istiyorum bunun icin hangi şehiri önerirsiniz(ank.-İst) görerek almak istiyorum ve hangi firmada daha cok çeşit bulabilirim yardım ederseniz cok tesekkür ederim ...

Scudo

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
2. El olarak sizin bahsettiğiniz bisikletleri satan firma yok. Eğer varsa bize de bilgi verirseniz seviniriz.
Biz ikinci elde forum üyelerinden istediğimiz bisikletleri satan üyelerle irtibat kurarak alıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Arman

Mustafa Arman

Daimi Üye
Tepki
17
@Süleyman Uzunköprü

ben şöyle düşünmüştüm ;hani delta bisiklet olsun erdoganlar falan .. onların ellerinde bu tür 2.el olurmu diye söylemiştim ! :(

Tepki
0
Merhabalar,ilk yazım forumda.

(link)

Geçenlerde baktım iyi markalar bulunuyor 2. el.

Pek anlamadığım için 2. elden uzak duruyorum kazıklanma ihtimalim yüksek,anlasam ya da tanıdığım olsa burda aklıma yatan bir kaç Trek modeli vardı aslında makul fiyata.Netekim haftaya sıfır bir bisiklet alıp pedallıyacağım umarım.:)

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
mesela elimde şöyle bir bisiklet var

(link)

C

cinossis

Misafir
@m.arman38

selam,almayı düşündüğün bisiklet ne tür bir bisiklet bilmiyorum ancak 5 gün önce satın aldığım ve bir sebepten dolayı binemeyeceğim 2009 trek fx 7.1 marka bir bisikletim var 2 gün kullandım ve sadece 25-30 km yol yaptım.Bu kısa sürede bisikletten genel olarak memnun kaldım.Faturasını da istersen gösterebilirim.Bir City bike almayı düşünüyorsan bir bak derim.İyi günler