Satıldı 2.el bianchi miles şehir/tur bisikleti (takaslı)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Tamer Dinç tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tamer Dinç

Tamer Dinç Yeni Üye

Seviye:
    2009 Model Bianchi Miles Şehir/Tur bisikletimi satıyorum. 58 cm kadro boyunda benzer özelliklerde bir bisiklet ile takas düşünebilirim. Fiyatı : 550 TL
    Aldığımdan beri evde duvar askısında muhafaza ettim ve temiz kullanmaya gayret ettim. Boyasında ufak tefek çizikler ve arka lamba temassızlık dışında sorunsuzdur.
    İl: Çanakkale , Kargo alıcıya aittir. Çanta fiyata dahil değildir. Talep halinde çantanın fiyatı 50 TL'dır.
    Kadro Boyu: 48 cm 28" Jant
    Alüminyum 6061 kadro
    Teknik Özellikler
    Kadro Alüminyum 6061 HF Entegre Maşa Yatağı
    Maşa SUNTOUR 28"SF9 sertlik ayarlı
    Jant Tekerlek Takımı FIEMME 28"4X9 Özel Örüm
    Lastik 700X35C 35-622 Byte Asolo Siyah/ Reflektörlü Patlamaya Dirençli
    Vites Shimano Alivio / Acera 24 Vites
    Fren V-Fren Shimano ABRM422 Siyah
    Sele SELLE ROYAL JELLİ
    Reflektörlü çamurluklar
    Tur bagajı
    Shimano göbek dinamo
    Basta ön/arka aydınlatma
    Tesco km sayacı

[​IMG][/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG][​IMG][/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG][​IMG][/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG][​IMG][/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Tamer Dinç

Tamer Dinç Yeni Üye

Seviye:
    İlan yayından kaldırılabilir. Teşekkür ederim.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-18_9-54-57.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
6.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
maxresdefault.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.