''2 ekim pazar kurtdoğmuş offroad ağır antremanı''

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
@Kudret Kurtcebe
Çok para abi en ucuz malzemeden yapılıyor onlar kot olsa falan anlayacağımda..
Decathlonda varmıdır acaba bi bakayım sitesinden

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789

son durum kurtdoğmuş ölüm yolu,,,

2 ekim pazar saat 08.30 bostancı adalar iskele önü..

kafadan çatlakların antremanı,,,

evet hasan geliyor arkadaşlar buna göre durum şudur ,,,,

artçı hasan nerde kurtdoğmuş offroadda sorumlu oldukları ergün bey ve cem şemtin............

gençler .......
ozan,burak , emir,osman, adem dualı,adem sönmez, ekrem,yılmaz ve ben ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

birlikte dalacağız kurtdoğmuşa durmak yok gençler, duranın hanesine sıfır, kurtdoğmuş yolun bitimine kadar pedal basacağız ve asfalt yolun başladığı yerde hasan ile itibat olacak.......ve taşdelen su dolum tesisine inerek orda çıkınları yiyeceğiz...........yemek mola bir saat..akabinde dönüşe geçeceğiz aynı yerden ve durmak yok arkadaşlar ,ta kurtdoğmuş offroad yolun bitimine kadar evet sonuçlar tahlil edilecek...........
2 saat yağmur var ,,,,,,,,,,yağmurluk olması gerekir ............viraja sert girişler tehlikeli olabilir ,,,,,,,,,

evet hepinize başarılar dilerim çanta yok ...belçanta ,,,,,,bostancıdan ta kurtdoğmuş yolun başlangıcına kadar lay lom lom tempo esas olay offroadda olacak ...........evet offroadu bitirdiğimiz an istanbul bulvar yoluna gireceğiz orada tempo olayı duruma göre olur sona doğru açılanlar olabilir ama yolu bilmeyenler kaybolur çünki istanbul bulvar yolundan dönüşü sadece ben biliyorum eşref bitlisden aydos rampalarına burada ciddi rampalar alınacak arkadaşlar ,ondan sonra kartal yakacıktan teme ineceğim ve ordan ideal tepe sapağından sahile pazar günü mangalcılar sahil yolunu işgal edeceğinden dönüş bu şekildir,,,,,,,,,dönüşü göze alamayanlar hasan ile tuzla istikametinden sahile iner ..dönüşte yorulan hasan ile dönebilir ..........

hava durumu önemli. saat saat ,,,,
saat 07.00 den 13.00 e kadar güneş var,,,,,rüzgar önemsiz..........yağmur saat 14.00 de başlayacak tam offroadda bizi yakalayacak onun için yağmurluk alın ..........
hava soğuma gösteriyor 20 dereceye iniyor,,,,,,,,,,,rüzgar 8 km de...15.00 e kadar yağmur devam ediyor ......rüzgar 10 km ye çıkıyor............16.00 da hava açıyor ve yağmur yok bu yağmur saati değişebilir arkadaşlar............ısı saat 18.00 de 18 dereceye düşüyor soğuklaşacak..............rüzgar ise 11 km

Emir Tetiklitop

Daimi Üye
Tepki
83
Bisiklet
Corratec
@OSMAN BATUHAN KUÇAK

Spd almadım kullanmıcam normal klasık pedalla gelıcem zaten almayıda dusunmuyorum ayrıca benım lastıkleri deiştirmeyi planlıyorum dişli lastıklerı takıcam ama yol boyunca asfaltta gıdıcemız ıcın kararsız kalıyorum sadece camurlu yol ıcın dişli lazım gibi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Emir Tetiklitop

emir tempo giderken yavaş olacak çünki gücümüzü offroada hazırlayacağız......

Emir Tetiklitop

Daimi Üye
Tepki
83
Bisiklet
Corratec
@Kudret Kurtcebe

Kudret abi 1.95 dişli lastik mi (kalitesiz)
1.75 maxxis overdrive mi ? (yapmurda asfaltta kaymıor )

Çamur olursa şayet hangısı daha ıyı ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Emir Tetiklitop

bende 26X 2.21 var idi continental valla kaydırdı arka sayfaya bak resim koydum,çamurda ben o teker ile düştüm zemin paso çamur idi.sen artık düşün daha inceleri çamurda ne yapar ,,,,,ama tabi çok ağır zeminde idim o gün çekmeköy ormanları ...zenith maxxis 1.50 en iyisi...asfaltta kaydırmıyor ama çamurda toprakta şansın yok..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Emir Tetiklitop

esas ben düşebilirim 1.50 ile ,bakalım göreceğiz ,,,,,,

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Bugün tez için İstanbul Üniversitesi Merkez Kütüphanesi'nde kaynak araştırmamı yaptıktan (Yıldız Üniversitesi'ne göre daha fazla kaynak buldum) sonra Korsan Hasan'ın çalıştığı dükkana uğradım ve bana aldığı mavi yağmurluğu teslim aldım. Elbette biraz sohbet ettik. 19.30'ta evvel vedalaştık. Ben de motorla karşıya geçip banliyöyle döndüm. Bu arada yağmurluk çok güzel, yalnız kapşonu yok. Haliyle başıma bandida sarıp üstüne şapka taktıktan sonra kask giymem gerekecek. Ayrıca yedek bandidayı da bel çantama koyacağım. Elbette sonbahar, kış ve ilkbahara uygun bisiklet kıyafeti tavsiyesi almak isterim. Ama şu işsizlik yok mu...

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
evet dabıl Kurtdoğmuşçular az kaldı azz,,, iyi dinleninn,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Cem Şentin

cemo şimdi,,,,,,,bel çanta alman iyi oldu, artık antremanda arka sırt çanta boşuna hammallık....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
arkadaşlar gözünüz aydın yağmur yok atmosfer olayları eğer akşama kadar değişmez ise ki bakacağız yağmur yok.....genede her ihtimale karşı yağmurluk alın....ora dağ başı kaçacak yer yok açık arazi....07.00 den 17.00 e kadar yağmur yok ve akşam hava temiz. yalnız rüzgar saat 16.00 dan itibaren hızını arttıracak saat 18.00 de 26 km ye çıkacak..ısı ,hissedilen en çok 21 derece bu topiğe iki yıldız ben verdim çünki bu ağır bi antremandır ve çok kötüdür kötü iki yıldızdır ...berbat yani..

son durum kurtdoğmuş ölüm yolu,,,

2 ekim pazar saat 08.30 bostancı adalar iskele önü..

kafadan çatlakların antremanı,,,

evet hasan geliyor arkadaşlar buna göre durum şudur ,,,,

artçı hasan nerde kurtdoğmuş offroadda sorumlu oldukları ergün bey ve cem şemtin............

gençler .......
ozan,burak , emir,osman, adem dualı,adem sönmez, ekrem,yılmaz ve ben ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

birlikte dalacağız kurtdoğmuşa durmak yok gençler, duranın hanesine sıfır, kurtdoğmuş yolun bitimine kadar pedal basacağız ve asfalt yolun başladığı yerde hasan ile itibat olacak.......ve taşdelen su dolum tesisine inerek orda çıkınları yiyeceğiz...........yemek mola bir saat..akabinde dönüşe geçeceğiz aynı yerden ve durmak yok arkadaşlar ,ta kurtdoğmuş offroad yolun bitimine kadar evet sonuçlar tahlil edilecek...........
2 saat yağmur var ,,,,,,,,,,yağmurluk olması gerekir ............viraja sert girişler tehlikeli olabilir ,,,,,,,,,

evet hepinize başarılar dilerim çanta yok ...belçanta ,,,,,,bostancıdan ta kurtdoğmuş yolun başlangıcına kadar lay lom lom tempo esas olay offroadda olacak ...........evet offroadu bitirdiğimiz an istanbul bulvar yoluna gireceğiz orada tempo olayı duruma göre olur sona doğru açılanlar olabilir ama yolu bilmeyenler kaybolur çünki istanbul bulvar yolundan dönüşü sadece ben biliyorum eşref bitlisden aydos rampalarına burada ciddi rampalar alınacak arkadaşlar ,ondan sonra kartal yakacıktan teme ineceğim ve ordan ideal tepe sapağından sahile pazar günü mangalcılar sahil yolunu işgal edeceğinden dönüş bu şekildir,,,,,,,,,dönüşü göze alamayanlar hasan ile tuzla istikametinden sahile iner ..dönüşte yorulan hasan ile dönebilir ..........

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
az kaldı az saatler kaldı,,,

Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

Forum Bağımlısı
Tepki
180
Bisiklet
Scott
Selam Kudret abi kask ayarlayabilirsem gelebilirim belki akşam buraya rapor olarak yazacağım tabi yer var ise eğer gelemezsem yine yazacağım akşam buraya valla okul işleri beni yunanistanın ekonomik krizi gibi krize uğrattı o gün keşke alsaydım dedim sedonanın kaskını başka yerlere bakmıştım sedonanın kaskı gibi kaba olmayan kask bulamadım hem ucuz hemde iyi kasktı...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

recep şu kask olayını artık hallet tam bi sene oldu bu yüzden antremanlara gelemedin zati senin kask paranı ben verecem sonunda nedir yahu alt tarafı 35 lira değermi tehlikeye girmeye 35 lira için kafanı dağıtıp ölecen sonunda kask ayarla oraya zati kaskı olmayanı almayacağım offroad alan polinezin beton yollarına benzemez artık fazla lay lom lom yok benim tur anlayışlarımda ....paso antreman kışın onun için kaskını tedarik et bir an önce ,,,

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
11 de yatın arkadaşlar bu yola uykusuz gelen olursa bıçkıdere'de çektiğim acıları çeker ona göre :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ozan Güner

saat 15.00 de kafayı koydum şimdi kalktım havadan herhalde içim geçti evet saat 23.00 de cup yatağa......

:D :D :D :D :D :D

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.