2 bisiklet arasından hangisi öneriniz olur acil olarak

Tepki
4
Bisiklet
Beldeyama
Merhabalar,

1. Seçenek: Rockrider 560 dağ bisikleti. (link) Fiyatı 1890 tl

Ürün decathlonda satılmakta ve oradaki çalışanın söylediğine göre 2. seçenekteki bisikletten her yönden üstün (Belki de biraz bias var yorumda bilemiyorum).

2. Seçenek: Kron TX450 hidrolik disk olanı (link) . Fiyatı indirimle 1280 tl ye alabiliyorum.

Bu iki bisiklet arasında parçalara baktığımız zaman fiyat farkına değecek fark var mıdır?

Öneriniz hangisi olur bu ikisi arasından. Teşekkürler.

Scudo

Emert20

Daimi Üye
Tepki
306
İsim
Egemen
Bisiklet
Carraro
Merhaba, bisikletlerden biri mtb diğeriyse şehir bisikleti. Bence hangi tür bisiklet istediğinize karar verirseniz eğer cevap otomatikman çıkmış oluyor:)

• Beğen
Tepkiler: BağdatlıRuhi
Tepki
4
Bisiklet
Beldeyama
@Emert20 Teşekkürler yorum için bunun farkındayım aslında :) yollarımız çok düzgün değil malum ama şöyle açıklayayım bu durumu aralarından hangisinin malzemesi daha iyiyse vites, fren vb. açılardan onu alacağım.

BağdatlıRuhi

Daimi Üye
Tepki
163
Bisiklet
Bianchi
(link)
Bunu önerebilirim. Yolların bozuk olduğu yerlerde amortisörü devreye sokarak yolunuza devam edebilirsiniz. Bunun yerine 420 alırsanız düz yolda daha iyi akar. Eğer sadece asfaltta sürerim diyorsan
410 veya 420 bak.

Hazar Cengiz

Daimi Üye
Tepki
169
İsim
Hazar Cengiz
Bisiklet
Kron
Bence 2. El bisiklet al. Aynı fiyata 1 2 senelik daha kaliyeli model alabilirsin.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mrttkgz

Üye
Tepki
31
İsim
Murat T.
Bisiklet
Salcano
Hocam bende var salcano insomnia daha henüz 22 km binildi şu konuya fotolarını yükledim bakabilirsin

(link)

Emert20

Daimi Üye
Tepki
306
İsim
Egemen
Bisiklet
Carraro
@Doğukan Çakırlar Carraro sportive serilerinde bakabilirsiniz forumda oldukça kullanan var ve çoğuda memnun.
(link)

Mesut DOĞRU

Forum Demirbaşı
Tepki
986
İsim
Mesut DOĞRU
Bisiklet
Bianchi
@Doğukan Çakırlar

Sn Doğukan Çakırlar

İyi yahut kötü bisiklet yoktur. İhtiyaca göre alınan bakımlı bisiklet vardır.
Vermiş olduğunuz iki bisiklet arasında çok büyük bir fark olduğunu düşünmüyorum.
Temelde her ikisi de sizin ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilecek donanıma sahip bisikletler.
Fiyat farkına bakıldığında Kron almak daha mantıklı gibi duruyor.
Benim size tavsiyem; öncelikle hangi amaçla ve hangi sınıftan bisiklet almak istediğinize karar verin.
Esen kalın.

chizer.adam

SOSYAL ŞEBEKE
Tepki
1.516
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Decathlon'dan al.

Tepki
4
Bisiklet
Beldeyama
Çok teşekkürler yorumlar için fakat benim için sorunun ucu açık her fikre saygı duyarım. Ama tam olarak iki bisiklet arasından hangisinin daha iyi donanıma sahip olduğunu anlayamadım maalesef. Birisi birisine göre bir tık önde olabilir diye düşünüyorum kullanılan malzeme kalitesi açısından. Rockrider'ın benim açımdan görünen avantajı decathlon gibi bir muhatabının olmasıdır ama kullanılan malzeme kalitesi için pek yorum yapamıyorum. Bu çerçevede yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler tekrardan.

oguz169

Forum Demirbaşı
Tepki
467
İsim
OGUZHAN
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
sehir bisikleti olarak uzun arastirmalarim sonucu carraro sporti e 227 ye karar verdim ben sanirim.senin icinde butcen icinde daha iyi olabilir bir bak derim
(link)
bisikletevim.com dan nakite 1390 k.kartina 9 taksite 1530 tl teklif aldim

DKN

Daimi Üye
Tepki
148
İsim
Doğu kan
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
geçenlerde hoptown 300 bakmaya gittim hepsini şöyle bir inceledim geldim. rockrider 540 hoşuma gitmişti.. motosiklet gibi bisiklet demiştim içimden :) kadronun geniş ve kaslı durmasından sanırım... fren hidrolikmiydi vs.. özelliklerini bilmiyorum ama genel duruşunu çok beğendim (XL bedeni)

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
ben her zaman şehir/tur bisikletinden yanayım.. tabi sürekli dağ bayır gezeceksen onu bilemem