2.Beydağ Bisiklet Şenliği - İzmir

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Ufuk KERİMOĞLU tarafından paylaşıldı.

 1. Ufuk KERİMOĞLU

  Ufuk KERİMOĞLU Yeni Üye

  Kayıt:
  26 Eylül 2009
  Mesajlar:
  46
  Beğeniler:
  22
  Şehir:
  iZMİR
  Seviye:
  Beydağ Gelişim Platformu tarafından organize edilen ve İzmir Bisiklet Derneği tarafından desteklenen ve bu sene ikincisi düzenlenecek olan Beydağ Bisiklet Şenliği 15-16 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

  İzmir’den 15 Mayıs Cumartesi günü sabah 09:00′da otobüsler ile hareket edilecek olup bisikletler başka bir araç ile Beydağ’a ulaştırılacaktır.16 Mayıs Pazar günü saat 17:00′de yine aynı şekilde İzmir’e dönüş yapılacaktır.

  KAYNAK: http://izmirbisiklet.org/
   
  Yunus Emre POLAT ve Enis Ünalmış bunu beğendi.
 2. ANIL SÜLÜN

  ANIL SÜLÜN Üye

  Kayıt:
  2 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  73
  Beğeniler:
  27
  Şehir:
  İzmir - Kayseri(ünv)
  Seviye:
  Yanlış mı anladım bilmiyorum ama kafama bir şey takıldı. Bisikletler araçlarla gidecekse, bisikletle uzun bir yol yapılmıcaksa bisiklet şenliği nasıl olacak :)
   
 3. Enis Ünalmış

  Enis Ünalmış Üye

  Kayıt:
  7 Aralık 2009
  Mesajlar:
  52
  Beğeniler:
  120
  Şehir:
  İzmir/Ödemiş
  Seviye:
  Şenlik programında yok ama isteyen arkadaşlar bir gün önceden ayın 14'ünde İzmirden bisikletle Beydağa pedallayarak uzun yol yapabilir, 15 - 16 Mayıstaki etkinliklere katıldıktan sonra gene ayın 17 sinde isterlerse Beydağdan İzmire uzun yol yaparak şenlik etkinliklerini tamamlayabilirler.


  http://izmirbisiklet.org/2-beydag-bisiklet-velespit-senligi.html/
   
 4. İzmir Bisiklet Derneği

  İzmir Bisiklet Derneği Yeni Üye

  Kayıt:
  14 Nisan 2010
  Mesajlar:
  18
  Beğeniler:
  30
  Şehir:
  İzmir
  Seviye:

  15-16 Mayıs Programını bir okuyun ( http://izmirbisiklet.org/2-beydag-bisiklet-velespit-senligi.html/ ), sonra bisiklet şenliği ve uzun yol konusunda nasıl bir bağlantı kurduğunuzu bizlerede açıklayın.
   
  Enis Ünalmış ve Yunus Emre POLAT bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

IMG-20151016-WA0000.jpg
2-3 Yıldır bisikletle uğraşıyorum, son bir yılda ise spor esnasında nabız değerlerimide kontrol ederek yüksek performans üzerine yapıyorum, dinlenik nabzım bu yıl geriye dönük bakıldığında...
upload_2017-2-15_10-56-13.png
Andrew Coggan CTL'in ne anlama geldiğini bir paragrafla açıklamış. Güzel de açıklamış: "CTL sadece ürettiğiniz gücü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda "antrenman yaptıkça daha fazla antrenman...
strength-training-program-for-cyclists.jpg
Merhabalar, Forumda zaman zaman sorulan ve tartışılan bir konu olması sebebiyle ve güzel de bir antrenman programı bulmamla birlikte bu konuyu foruma kazandırmak istedim :) Programda 6 temel...