2-3 ytl ye bisiklet kaskı

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Arkadaşlar halen kaskı olmayan varsa biraz önce internette rastladığım kaskın linkini gönderiyorum. Hem sıfır hemde bu fiyata kaskı olmayanlar bence kaçırmasın.

(link)

Güvenli sürüşler!

http://img.gittigidiyor.com/498/4987403_0.jpg

• Beğen
Tepkiler: alaskha
Scudo

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Herhangi bir şekilde uluslararası güvenlik onayı yoksa, takılmasından yana değilim...
Çünkü o zaman kafaya takıp düşüldüğünde, daha fazla bile zarar verebilen kasklar var...;)

Ama onaylıysa, Evet...Güzel fırsat...5,50 ye çıkmış fiyatı(an itibariyle:))

alaskha

Üye
Tepki
54
şu an fiyatı 15 ytl ye kadar yükselmiştir.
dostların haberi olsun

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bence kaskların aynı giysiler gibi denenerek alınması lazım,bizzat kafaya takıp uygun olup olmadığını o an anlamak...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Rochas duyarlılığın için teşekkürler. Ancak fiyat 15,50 lere çıkmışsa, zaten 20 YTL'ye çok güzel, ayarlı ve de kaliteli Moon marka Tayvan malı kasklar var piyasada :)

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Haklısın Halil, 2-3 ytl civarında kalsaydı fiyat uygun olurdu ancak 15 ytl'den baslayan fiyatlarla bircok kask mevcut zaten magzalarda..

Ben her arkadaşıma baskı yapıyorum kask alması için, "Yaa abi ben takmam öyle şey ne gerek var yavaş gidiyorum zaten" diyen arkadaşlarım şimdi kasksız kesinlikle çıkmıyorlar ve konusu açıldıkça hak verip iyki ısrar etmişin diyorlar.. Ucuz bile olsa herzaman kasklar koruma sağlıyor, kafa tası betona hızla çarparken herzaman arada köpük olmasını tercih ederim! ;)

tercih etmeyenler varsa o onların pisikolojik rahatsızlığı onada birşey diyemem tabi allah şifa versin.. :D

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Selam..
O kasktan bir ara vardı dükkanda.. Maliyetinin çok altına ;10 YTL ye satmıştık.. Ama kafaya iyi oturmuyordu..Moon/Sedona kasklar çok daha iyi tabii ki.